Monika Babišová prozradila, jak je na tom její rodina s očkováním: překvapila dcera Vivien, která zatím vakcínu nedostala

Manželka premiéra Monika Babišová promluvila o očkování v jejich rodině. Dcera Vivien prý má vysokou hladinu protilátek, což znamená, že nejspíš prodělala koronavirus bez příznaků a je jediná neočkována. Píše o tom web blesk.cz.

První dávka vakcíny byla aplikována synu Andreje Babiše Frederiku. Dostal ji v úterý v očkovacím centru.

Vivien Babišová/Zdroj: instagram.com

„Nic mu není, jen ho bolí vpich, jako každého,“ uvedla Monika Babišová, která druhou dávku dostala ještě 7. července a vše dle její slov proběhlo v pořádku.

„Vivi by se nechala moc ráda naočkovat a je naštvaná, že zatím nemůže,“ říká manželka předsedy vlády a dodala, že důvodem je již prodělaný covid-19. Vivien o tom ale ani nevěděla.

Monika Babišová / Zdroj: youtube.com

Dcera premiéra si udělala test na protilátky a ty byly velmi vysoké. Monika zdůraznila, že Vivien se několikrát testovala a žádný test nákazu neobjevil.

Na očkování si tak bude muset počkat dalších 30 dní. Pak se ukáže, jestli na vakcinaci může jít.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

V zimě covid-19 měl přítel Vivien, který bydlel ve společné domácnosti premiérové rodiny.

Andrej Babiš se nechal naočkovat první dávkou ještě 27. prosince.

PSALI JSME: „ŽÁDNÁ NOVÁ VLNA NEPROBÍHÁ“: VÁCLAV KLAUS VYZVAL KABINET, ABY NECHAL LIDI NA POKOJI

PŘIPOMÍNÁME: „UŽ NECHCEME UZAVÍRAT OBCHODY A RESTAURACE ANI DĚLAT LOCKDOWNY“: ADAM VOJTĚCH PROHLÁSIL, ŽE JE POTŘEBA, ABY SE NAOČKOVALO CO NEJVÍCE LIDÍ, JINAK SE NEVYHNEME LOKDOWNŮM

Share