Znovu se objevila na pódiu: Lucie Vondráčková poprvé po šesti letech zazpívala na koncertě

Zdá se, že zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková je v poslední době šťastná, protože má nový vztah ale i v práci se jí daří. Předtím točila klipy, vydala desku nebo hrála ve filmech, ale teď se konečně dostala na scénu. Před fanoušky nevystupovala opravdu dlouho. Píše o tom web Super.cz.

Lucie Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Naposledy Lucie Vondráčková vystoupila na pódiu v roce 2016 a teď se konečně vrátila s koncertem. Koncert byl u příležitosti výročí jedné jihlavské firmy, které je již 100 let.

Fanoušci byli určitě rádi, že Lucie Vondráčková pro ně zazpívala naživo. Zpěvačce se to také líbilo a publiku řekla, že byli pro ni jako odměna.

Lucie Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Zpívala své nejslavnější písně, také ji doprovodil na klávesy Jakub Přibyl a na kytaru Petr Kocman.

Nyní zpěvačka věnuje hodně času svému novému albu. K tomuto albu patří například píseň Vzkaz v láhvi, která bude mít premiéru ve středu.

Lucie Vondráčková / Zdroj: Herminapress

Nutno také říci, že Lucie Vondráčková se se svým současným partnerem moderátorem Petrem Vojnarem seznámila právě při práci. V jednom z klipů ztvárnili roli páru.

Velmi příjemně mluví o své přítelkyni. Říká, že je krásná, že byl překvapen její povahou atd. Podle svých slov kvůli informacím z médií o ní uvažoval trochu jinak.

Petr Vojnar / Zdroj: youtube.com

„Myslel jsem, že je to nějaká primadona. Je to naprosto normální holka, v uvozovkách obyčejná, přestože není obyčejná,“ řekl Petr Vojnar pro Super.cz. Dodal, že je otevřená, veselá a na nic si nehraje.

PSALI JSME: „JE PO DĚDEČKOVI“: VNUČKA ALAINA DELONA OHROMILA VŠECH SVOU KRÁSOU

PŘIPOMÍNÁME: MILOŠ ZEMAN POGRATULOVAL DĚTEM V BRNĚ K NOVÉMU ŠKOLNÍMU ROKU: „PŘEJI VÁM RADOST ZE ŽIVOTA, KAMARÁDY, HODNĚ JÍDLA I POCIT ÚSPĚCHU NA ZÁKLADĚ SOUTĚŽE“

Share