Změna na české politické scéně: Petr Fiala míří na cíl se stát premiérem ČR

Petr Fiala je politolog, univerzitní profesor a politik. Od roku 2014 obsadil post předsedy Občanské demokratické strany (ODS).

Petr Fiala/Zdroj: youtube.com

V době, kdy Fiala se dostal do postu předsedy strany, občanské demokraté prožíval velkou krizi. Nicméně on si byl jistý, že jednou hnutí zase dostane spoustu podpory občanů a demokraté zase u moci.

Petr Fiala/Zdroj: youtube.com

Včera, až ve všech krajích byly zpracovány hlasy občanů, zveřejnila se informace o tom, že nakonec, po mnoha letech, ODS jsou na prvním místě v seznamu a volby vyhrály.

Petr Fiala/Zdroj: youtube.com

Politik 7 let čekal na to, až přinese ODS vítězství a post premiéra. Nyní je nejblíž k tomu, aby ODS se dostalo z opoziční strany do vlády, a sám Fiala může v nejbližší budoucnosti obsadit posl premiéra České Republiky.

Petr Fiala/Zdroj: youtube.com

V předběžných průzkumech hnutí nynějšího premiéra České Republiky Andreje Babiše častokrát bylo na prvním míse, zatímco Petr Fiala ani jednou neměl pochybnosti o tom, že ve volbách zvítězí právě trojkoalice Spolu, kam občanské demokraté patří.

PSALI JSME: SANITKA V LÁNECH: MILOŠ ZEMAN PO SETKÁNÍ S BABIŠEM BYL HOSPITALIZOVÁN

ČTĚTE TAKÉ: BABIŠ A FIALA SE OSTŘE STŘETLI V DEBATĚ: POLITICI PROZRADILI, JESTLI ANO A ODS MOHOU VYTVOŘIT KOALICI PO VOLBÁCH

Share