Žije se svou bývalou manželkou, aby „byl blíže dítěti“

Veronika byla vždy jiná než ostatní. V práci byla považována za bílou vránu, protože nikdy nešířila klepy, nic o sobě neříkala a nekamarádila se s kolegy. Ona byla plachá a uzavřená. Takovou se stala po smrti svého otce.

Nejprve pracovala v laboratoři, ale když se zavřela, začala Veronika hledat novou práci. Rychle našla dobrou práci s dobrým platem. Začala o sebe více dbát, začala se líčit a krásně oblékat. Ale stále neměla žádné kamarády a přítele.

Mladá žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Šetřila každou korunu. Když se nashromáždila značná částka, vzala si hypotéku, aby se odstěhovala od matky.

S Lukášem byli kolegové. Zastával prestižní funkci, ale celý plat utrácel za počítač. Rád hrál hry, měl takovou slabost.

Bydlel u rodičů, příjem musel někde utrácet. Když však máma s tátou začali naznačovat, že je na čase přispět do rodinného rozpočtu, urazil se a přestěhoval do pronajatého bytu. Tam ho překvapilo, že musí platit nájem a poplatky, nakupovat jídlo a oblečení sám.

Mladý muž / Ilustrační foto / Zdroj: russpil.ru

Neměl dost peněz, a tak se rozhodl Veroniku začít obletovat. Nelíbila se mu, protože byla příliš stydlivá a nezajímavá, ale měla vlastní bydlení.

Rodiče byli velmi šťastní, když se dozvěděli, že se Lukáš bude ženit. Sama Veronika samozřejmě pochybovala, ale pak zvážila všechna pro a proti a uvědomila si, že svatba je správné rozhodnutí.

Mladý muž / Ilustrační foto / Zdroj: russpil.ru

Lukáš byl se vším spokojený. Musel splácet pouze hypotéku, všechny ostatní výdaje převzala manželka. Jejich idylka trvala několik let, ale po narození dítěte peníze začaly chybět. Když Veronika poprvé požádala svého manžela o peníze na plenky, byl rozhořčen, protože se dohodli, že on bude platit jen hypotéku.

Vypukl skandál. Tichá a klidná žena ukázala své pravé nitro a řekla, že požádá o alimenty. A opravdu se kvůli těmto plenkám rozvedli.

Lukáš se přestěhoval k rodičům, ale od pátku do pondělí žije s Veronikou, „aby byl blíže dítěti“. Žena se ale o syna stará sama.

PSALI JSME: MANŽELKA VŮBEC NECHCE CHODIT DO PRÁCE A JÁ NEVÍM CO S TÍM DĚLAT

PŘIPOMÍNÁME: ONA SE ZASE SEŠLA S BÝVALÝM MANŽELEM: TEĎ VŠAK NEVÍ, ZDA TO BYLA SPRÁVNÁ VOLBA

Share