Manželka vůbec nechce chodit do práce a já nevím co s tím dělat

S manželkou žijeme už pět let. Když jsme se seznámili a vzali se, ona pracovala. Pár měsíců po svatbě ale dala výpověď. Chtěla si totiž najít lepší místo s vyšším platem.

Pár / Zdroj: abrozzi.com

Nové pracovní místo žena hledala velmi dlouho, téměř půl roku. Ale ukázalo se, že čeká dítě, takže už nemohla nastoupit do práce. Po narození dítěte uplynulo několik let, náš syn chodí už do školky, ale manželka stále nikdy nepracuje.

Pár / Zdroj: abrozzi.com

Pořád mi říká, že má smůlu s nabídkami. Rozesílá svůj životopis, ale zatím se jí nic normálního nenabízí. Nedávno mi řekla, že ji slíbila kamarádka nějaké pracovní místo, ale zase žádný výsledek.

Žena / Zdroj: abrozzi.com

Jednou mi dokonce řekla, že se mám radovat, že je doma. Vaří, uklízí a hlídá dítě. Bylo by mnohem horší, kdyby po práci nestihla nic uvařit, byla by vždy zamotaná, nervózní. A najednou mi řekla, že chce našemu synovi porodit sestřičku.

Žena / Zdroj: abrozzi.com

Po tomto prohlášení od své ženy jsem si uvědomil, že prostě nechce pracovat. Nyní porodí další dítě, uplyne opět několik let, kvalifikaci ztratí, takže ji ani nikam nevezmou. A já nechci vidět hospodyni.

Manželka už trochu přibrala, nestará se do sebe. Nedělá ani rozcvičku ráno. Ráno přestala syna vodit do školky, spí až do oběda. Nechápu, co dělá celý den. A už se o nic ani nezajímá. Musíme ji nějak zachránit. Možná bych měl ji zapsat k doktorovi, nevím…

Žena / Zdroj: abrozzi.com

PSALI JSME: ŽENA UKÁZALA NEOBVYKLÝ ZPŮSOB VÁZÁNÍ ŽUPANU, KTERÝ PŘEKVAPIL LIDI

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA SI KOUPILA PRSTEN ZA 35 KORUN A NYNÍ HO MŮŽE PRODAT ZA 60 TISÍC

Share