Ona se zase sešla s bývalým manželem: Teď však neví, zda to byla správná volba

V souvislosti s narozením dítěte, Alena musela na dva roky odejít na mateřskou. Svou práci velmi milovala a byla v podstatě nepostradatelnou zaměstnankyní. Přesto v době její nepřítomnosti byla nalezena jiná žena, také dobrá, ale jen na čas.

Miminko / Ilustrační foto / Zdroj: news76times.com

A když byla Alena na mateřské, hodně se natrápila. Její manžel celou dobu nepracoval, neustále hledal nějaké výmluvy, proč nepracuje, a jako každá naivní žena, Alena věřil ve všechny jeho pohádky. A jak jinak, je to otec jejího dítěte koneckonců.

Tak se žilo na peníze za dítě, ale těch peněz sotva stačilo na to nejnutnější. Je známo, že když je dítě malé, neustále je něco potřeba. Tak Alena musela začít vydělávat na internetu, aby oni měli dost peněz.

Miminko / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

O dva roky později takového života manžel oznámil, že od ní odchází. Údajně, že Alena vypadá nic moc (samozřejmě, musela se starat o dítě, dělat vše doma a dokonce i pracovat), postava se rozplývala jako těsto a obecně ho už nepřitahuje.

A i když Alena chtěla v tu chvíli plakat, posadila se a upadnou do depresí, uvědomila si, že je nyní zodpovědná i za dceru. To znamená, že na to vše není čas. Tak Alena zase šla do práce. Tam za hrnkem kávy a posezením s kolegy Alena pověděla o změnách ve svém životě.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: lady.tochka.net

Když Alena začala pracovat, tak se život výrazně zlepší. Koneckonců nakrmit dva lidi je mnohem levnější než jednoho muže. Začala se o sebe znovu starat, zhubla, bylo vidět, že vypadá šťastně. A hned se objevil její spolužák Štěpán.

Žena na rodičovské dovolené / Ilustrační foto / Zdroj: kaluga-poisk.ru

Začal jí jako slavík zpívat, jak je do ní zamilovaný a jak s ní chce být. Alena však nespěchala a řekla, že chce trochu času na rozmyšlenou.

A pak se náhle objevil exmanžel. Dozvěděl se o novém příteli Aleny, přišel k ní do bytu a začal nadávat:

– Jsi blbá, nebo co? Na co ti jako je nový chlap? Máš mě a já jsem otec naší dcery. Uvidíš, že tvůj Štěpán s tebou nebude, jen tě využije a pak odejde. Radši se zase sejdeme a dcera potřebuje tátu.

Muž a žena / Ilustrační foto / Zdroj: interviewrussia.ru

Alena dlouho nepřemýšlela. Vždyť vlastní otec je lepší, než nevlastní. Se Štěpánem se rozešla, manžel se opět usadil v jeho bytě.

Už je to zase půl roku, co manžel nikde nepracuje, jen visí na krku u Aleny. A Aleny chodí do práce, vždyť hlavní věc je, že dítě má otce…

PSALI JSME: „HNED TEĎ JEDŮ DO OBCHODU“: ŽENA OZDOBILA STROMEČEK NAFUKOVACÍMI BALONKY

PŘIPOMÍNÁME: “NEJLÉPE SE CÍTÍM PŘIROZENĚ, LEHCE NALÍČENÁ”: LUCIE ŠAFÁŘOVÁ PROMLUVILA, JAK SE O SEBE STARÁ

Share