Ženich vyhnal vlastní matku ze svatby: co udělala

Všechno začalo dávno před svatbou. 33letý muž vysvětlil, že všechny ženy z jeho rodiny (matka, nevlastní matka, nevlastní sestra, babičky, bratrance, sestry, tety) pořádají otravné žerty pro každou novou nevěstu. Prověřují tak, zda si dívka zaslouží být součástí „velké rodiny“.

Po několika měsících výsměchu přijímají novou dívku k sobě. Ženich, stejně jako otec a bratr, si myslí, že je to prostě šílené. Podobná situace se stala i jeho milované.

Svatba / Zdroj: life.24tv.ua

„Když jsem představil svou přítelkyni (nyní manželku), jasně jsem dal najevo, že nechci, aby ji někdo z rodiny alespoň nějak „napadl“. Udělaly to za mými zády. Zesměšňovaly její vzhled a místo práce na sociálních sítích,“ vypráví ženich.

Muž donutil příbuzné, aby se milované omluvily, protože jim pohrozil, že je na svatbu nepozve. Situaci se údajně podařilo vyřešit: příbuzní jí dali dárky a usmířili se. Ale to nebyl konec!

Před svatbou se ženich dozvěděl od svého bratra, že příbuzní přijdou v bílých šatech. I když je obvyklé, že pouze nevěsta by měla být ve slavnostních šatech této barvy. Muž varoval: važené každou ženu ze svatby, která si oblékne bílé šaty. A dokonce i vlastní matku!

Svatba / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

„Řekly, že to není pravda a nikdy by to neudělaly. Ale nakonec oni přišli na svatbu v bílých šatech. Každé z nich bylo řečeno, aby svatbu opustily. I když se snažily vymlouvat, pořádat skandály,“ vzpomíná ženich.

Muž se domnívá, že jeho příbuzní přehnali s těmito žertíky. Ženy také stojí na svém: už dva týdny s ním nekomunikují a odstranily ho ze všech rodinných chatu. Příbuzní tvrdí, že to dělají pro dobro rodiny: prostě chtějí, aby dívky, kterou berou do rodiny, byly slušné. A „testy“ to pomáhají určit.

Ženich / Zdroj: life.24tv.ua

Mimochodem, uživatelé Redditu jednomyslně podpořili ženicha:

„Vaše rodina je velmi toxická… Škoda, že se pokusili „ukrást“ vaši svatbu, ale udělali jste správnou věc. Vaše manželství bude jen silnější po tomto příběhu.“

„Vtip je vtip, když vše končí smíchem. Jinak je to jen výsměch.“

„Nevěsta teď nebude muset snášet eskapády členů jeho rodiny. Je to vítězství.“

PSALI JSME: DVA MĚSÍCE PO ROZVODU RODIČŮ: DCERA BILLA GATESE JENNIFER SI VZALA O PĚT LET STARŠÍHO EGYPTSKÉHO JEZDCE NA KONI

PŘIPOMÍNÁME: TŘI ÚČESY S OFINOU, KTERÉ JSOU IDEÁLNÍ PRO ŽENY NAD 45 LET

Share