Nikol Leitgeb ukázala své děti v originálních kostýmech, které jim pořídila Martina Pártlová: „Jste moje nejoblíbenější rodina v Čechách,“ píší fanoušci

Herečka Nikol Leitgeb na svých sociálních sítích ukázala fotku svých dvou synů Mathiase a Tobiase, kteří na sobě měli nezvyklé oblečení. Byli oblečeni do dýňových kostýmů a jejich maminka řekla, že je do těchto kostýmů neoblékla ona, ale její kamarádka zpěvačka Martina Pártlová. Fanouškům se ta fotka určitě líbila. Píše o tom web eXtra.cz.

Herečka na svůj Instagram zveřejnila fotografii manžela a dvou synů. Chlapci měli na sobě kostýmy dýně, které symbolizovaly, že brzy bude Halloween.

Nikol Leitgeb / Zdroj: youtube.com

Takové oblečení jim pořídila zpěvačka Martina Pártlová, která je dobrou kamarádkou jejich maminky. Nikol Leitgeb na sociální síti za to poděkovala a nazvala ji tetou.

Na jedné z fotografií si její manžel Petr Leitgeb vybral mikinu zhruba stejné barvy jako obleky chlapců, aby odpovídal jejich vzhledu.

Nikol Leitgeb / Zdroj: youtube.com

Herečka se zpěvačky také ptala, co pro ně ještě připravila na Vánoce. Ta jí odpověděla, že to nějak uvidí.

Asi o Vánocích uvidí jejich fanoušci zase nějaké zajímavé fotky. K této fotce se vyjádřila i Ornella Koktová, která napsala, že uvažovala o koupi těchto kostýmů minulý týden. Syny herečka označila za miláčky.

Tyto příspěvky se také velmi líbily fanouškům. „To je tak roztomilé, jste moje nejoblíbenější rodina v Čechách,“ psali lidé v komentářích.

Mohlo by vás zajímat: Przyjaźń Brada Pitta z Georgem Clooneyem mocno niepokoi Amal. Czego obawia się żona

PSALI JSME: LUCIE KŘÍŽKOVÁ UKÁZALA VZKAZ OD SVÉHO MANŽELA Z VĚZENÍ: SLAVNÝ JACHTAŘ POROVNAL SVOU SITUACI S LODÍ, KTERÁ UVÍZLA NA MĚLČINĚ A NYNÍ ČEKÁ NA PŘÍLIV

PŘIPOMÍNÁME: DVAASEDMDESÁTILETÝ MUŽ POSTAVIL SVÉ ŽENĚ DŮM, KTERÝ SE TOČÍ: NEBUDE SE S MONOTÓNNÍM POHLEDEM Z OKNA NUDIT

Share