Ženich přišel na svatbu v roztrhaných kraťasech: Jak reagovala nevěsta na oblečení svého vyvolaného

Uživatelé internetu vtipkovali – měli pocit, že chlap pozastavil počítačovou hru a poté dojel na vlastní svatbu.

Svatba/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

V Dominikánské republice se stal zábavný příběh – chlap jménem Joel Garcia přišel na svatbu v roztrhaných kraťasech, obyčejném tričku a pantoflích. Možná šlo o moderní trendy, svobodu, ale nevěsta byla v elegantních bílých šatech, takže situace šokovala všechny.

Svatba/Zdroj: lux.fm

Sledující příběh si navíc všimli, že v jeho pohledu nebyl ani náznak radosti. A co na to nevěsta? Usmála se a byla ze svatby upřímně šťastná. Navíc v její reakci na vzhled jejího manžela nebyl žádný náznak rozhořčení. To znamená skutečná láska!

Svatba/Zdroj: lux.fm

“Jsem nejšťastnější žena. Moje svatba byla prostě úžasná. Můj manžel, přátelé a rodina mi udělali velkou radost. Přiznávám se, že jsem sama nechtěla oslavovat svatbu v klasickém oblečení. Ale moje sestra mě přesvědčila, abych si vyzkoušela několik šatů, a já jsem se do jednich zamilovala. Nic nelituji, v tom jsem se cítila jako princezna,“ předvedla žena.

ČTĚTE TAKÉ: MAMINKA SE ROZHODLA PŘEKVAPIT NEVĚSTU A ŽENICHA A OBJEDNALA JIM DORT: PŘEKVAPENÍ URČITĚ BYLO, ALE NE PŘÍJEMNÉ A BYLA NESMÍRNĚ ZKLAMANÁ

PSALI JSME: KDYŽ ZPOD ŠATŮ NEVĚSTY VYBĚHL MUŽ, ŽENICH BYL PŘEKVAPENÝ, ALE SVATBU NEZRUŠIL: MUŽ VČAS VYSVĚTLIL DŮVOD

Share