Když zpod šatů nevěsty vyběhl muž, ženich byl překvapený, ale svatbu nezrušil: Muž včas vysvětlil důvod

Nevěsta z Filipín nešla k oltáři sama: pod svatebními šaty s ní šel chlap. Pokud si myslíte, že by měla být oslava zrušena, pak se mýlíte.

Filipínský svatební plánovatel Roela Lunes zveřejnil na svém YouTube kanálu video o velmi zvláštním incidentu, který se stal přímo cestou ke svatebnímu oltáři.

Ve videu kráčí po koberci k oltáři nevěsta v nádherných svatebních šatech. Na půli cesty se zastavuje, aby se poklonila matce a otci.

Svatba/ Zdroj: medialeaks.ru

Rodiče doprovázejí nevěstu k ženichovi a v tomto okamžiku se začínají svatební šaty pohybovat bez pomoci rukou nevěsty, což přitahuje pozornost hostů.

Když se pár přiblížil k oltáři, zpod šatů nevěsty náhle vyskočil muž a utekl.

Svatba/ Zdroj: medialeaks.ru

Pak se ukázalo, ze to byl organizátor svatby Roel Lunes. Muž pomáhal nevěstě kráčet k oltáři, aniž by kvůli silnému větru neustále upravovala šaty. Takové kreativní řešení navrhl sám Roel, píše Newsweek.

„Důvodem, proč jsem skončil pod šaty, byl silný vítr. Kvůli špatnému počasí si nevěsta při chůzi po svých šatech šlapala,“ řekl organizátor svatby.

PSALI JSME: BYL DÁRCEM A STAL SE ŽENICHEM: MUŽ ZACHRÁNIL ŽIVOT DÍVCE, ALE NIKDO SI ANI NEMOHL PŘEDSTAVIT, ŽE TENTO PŘÍBĚH MŮŽE MÍT TAK RADOSTNÝ KONEC

PŘIPOMÍNÁME: ŽENICH PŘIŠEL NA SVATBU A UVIDĚL CIZINKU V ŠATECH: ANI NETUŠIL, ŽE SI JI VEZME PODRUHÉ

Share