Ženich přišel na svatbu a uviděl cizinku v šatech: Ani netušil, že si ji vezme podruhé

Muž se oženil se svou milovanou, ale ani netušil, že jsou spolu 12 let. Kvůli progresivní Alzheimerově chorobě si ani nepamatuje jméno své manželky, ale žena v tom najde výhody. Koneckonců, pro ni je každý den strávený se svým milovaným je jako poprvé.

Peter Marshall a Lisa z Connecticutu se vzali v červnu 2021, ale jsou manželé 12 let. Je pravda, že 56letý muž si to nepamatuje – má Alzheimerovu chorobu.

Peter Marshall a Lisa/Zdroj: medialeaks.ru

Navzdory tomu, že ani nedokáže sdělit jméno své manželky, je žena vždy po jeho boku a nenechá svého milovaného. “Neví, že jsem jeho žena. Jsem jen jeho oblíbená osoba. Ale nepotřebuji status ani jméno, protože naše srdce jsou propojená,“ řekla Lisa.

V zimě roku 2020, když pár seděl na gauči a sledoval svatbu v televizi, se Peter nechal inspirovat. Muž nevěděl, že se už dávno vzali, a proto zase požádal o ruku. Přátelé páru pomohli uspořádat obřad.

Během celé oslavy se Peter široce usmíval a Lisa se snažila neplakat před všemi. Žena se přiznala, že pro ni byla svatba také jako poprvé. “Jsem nejšťastnější žena na světě. Vdala jsem se dvakrát s milovanou osobou,“ svěřila.

Peter Marshall a Lisa/Zdroj: medialeaks.ru

Sám Peter si na svou druhou svatbu už nepamatuje, ale nezapomíná na Lizu a vždy se raduje, když je vedle něj. Kdo ví, možná se uskuteční i třetí svatba.

ČTĚTE TAKÉ: MUŽ CHTĚL VĚDĚT, JESTLI PŮJDE JÍST JEN BURGERY A ZHUBNOUT: PO 2 TÝDNECH SÁM NEVĚŘIL VZHLEDU V ZRCADLE

PSALI JSME: MUŽ UVIDĚL BANÁNY POD ULTRAFIALOVÝM SVĚTLEM A ZTRATIL CHUŤ K JÍDLU: ZJISTIL, CO ZNAMENAJÍ HNĚDÉ SKVRNY NA OVOCI

Share