Muž nemohl dýchat v noci a nastavil videokameru: Co zjistil ze záznamu

Uživatel sítě, s nickem Stluis_htx, nastavil kameru v místnosti, kde on spí, aby zjistil, co se deje v místností, když on spí. Majitel se rozhodl zjistit důvod, proč se v noci dusí. Záběry z videozáznamu muž sdílel na svém účtu na sociální síti Twitter.

Záběr z bezpečnostní kamery / Zdroj: YouTube

Jaké bylo jeho překvapení, když ráno se muž podíval na video! Na záběrech je vidět, jak v noci domácí kočka nejprve sedí vedle svého pána a pozorně se na něj dívá.

Záběr z bezpečnostní kamery / Zdroj: goodhouse.ru

Na další fotografii pořízené zhruba po hodině zvíře leží na tváři spícího muže a brání dýchání.

Záběr z bezpečnostní kamery / Zdroj: goodhouse.ru

A kolem šesté hodiny ranní se historie opakuje. „Vaše kočka vás zjevně hodlá zabít,“ píší komentátoři. Jiní uživatelé sítě radí majiteli kočky, aby si přečetl knihu Jak pochopit, že vaše kočka vás chce zabít.

Záběr z bezpečnostní kamery / Zdroj: goodhouse.ru

Mnoho majitelů koček potvrzuje, že tato zvířata to dělají neustále. A co je charakteristické, nejčastěji kočky vylezou na majitele v době, kdy slunce začíná vstávat. „Jednoho dne jsem se probudila ve chvíli, kdy moje kočky evidentně plánovaly vraždu,“ vypráví čtenářka blogu a ukazuje fotografii hned se dvěma mazlíčky.

Fotografie koček jedné z komentujících žen / Zdroj: goodhouse.ru

Jak se ukázalo, takové chování je charakteristické nejen pro kočky, ale i pro psy. „Dělá to i můj malý pes,“ komentuje jeden z účastníků a uvádí jako reálný důkaz fotografii.

Fotografie dalšího komentujícího / Zdroj: goodhouse.ru

PSALI JSME: ŽENICH PŘIŠEL NA SVATBU V ROZTRHANÝCH KRAŤASECH: JAK REAGOVALA NEVĚSTA NA OBLEČENÍ SVÉHO VYVOLANÉHO

PŘIPOMÍNÁME: „MYSLELA JSEM SI, ŽE JE TO PLÁČ DÍTĚTE“: LIDÉ SPĚCHALI, ABY ZACHRÁNILI ZVÍŘATA, KTERÁ NĚKDO POVĚSIL V PYTLI NA STROM

Share