Žena utratila za léčbu deset tisíc dolarů: Vše pro záchranu svého oblíbeného kuřete

Asi před dvěma lety si 37letá žena koupila kuře v obchodě za 12 dolarů. Od té doby žije kuře v rodině jako domácí mazlíček. Postupem času se z kuřete stal skutečný mazlíček. Mezi její oblíbené pochoutky patří jahody, sýr a meloun.

 

Nevšední domácí mazlíček / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Podle majitelky, opeřenec rád sleduje v televizi různé dokumenty. V březnu 2020 kuře onemocnělo, veterinární lékař jej otestoval a zjistil u ptáka vrozenou srdeční vadu.

 

Celeta Notnagelová a nevšední domácí mazlíček / Zdroj: Focus.ua

 

V březnu 2020 kuře vážně onemocnělo, veterinární lékař kuře diagnostikoval, a zjistil že má vrozenou srdeční vadu. Celeta Notnagelová zaplatila 10 000 dolarů za operaci srdce svého domácího mazlíčka – kuřete jménem Blue.

 

Nevšední domácí mazlíček  / Zdroj: focus.ua

 

Chcete-li zachránit život kuřete vyžaduje si to chirurgický zákrok za 10 tisíc dolarů.

 

Nevšední domácí mazlíček / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

„Je to moje spřízněná duše. Řekla jsem svému manželovi: „Pokud to Blue nevydrží, můžeš vykopat díru dostatečně velkou na to, abychom se do ní oba vešli. Prostě nevím, jak bez ní budu žít. Je to nejúžasnější miláček,“ řekla Blueova majitelka.

V listopadu 2020 provedl veterinární kardiolog půlhodinovou operaci srdce kuřete. Podle něj byl pták nestabilní, jeho tlak klesal a jeho pulz byl nestabilní, ale Blue přežil a po dvanácti hodinách už běhal jakoby nic.

 

Operace / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Majitelka utratila spoustu peněz za léčbu kuřete, ale připustila, že by to udělala znovu, protože Blue je řádným členem její rodiny.

 

PSALI JSME: ŽENA NEMĚLA RÁDA ZVÍŘATA, DOKUD SE JEJÍ SYN NEROZHODL DAROVAT JÍ KOČKU: OD TÉ DOBY SE JEJÍ ŽIVOT VELMI ZMĚNIL

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ SI MYSLEL, ŽE NEMÁ RÁD KOČKY, DOKUD NENAŠEL PŘEKVAPENÍ V KOLE AUTA

Share