Žena neměla ráda zvířata, dokud se její syn nerozhodl darovat jí kočku: Od té doby se její život velmi změnil

Maryam Al-Balushi z Ománu si v roce 2008 dostala jako dárek od svého syna kočku. Předtím byla lhostejná ke zvířatům a nikdy si nemyslela, že bude mít domácí mazlíčky. Navíc se žena zpočátku vyhýbala kočce které jí dal syn, a vůbec nevěděla, co s ní má dělat.

„Odmítla jsem se starat o kočku, protože jsem neměla ráda zvířata.“

500 koček / Zdroj: ukr.media

Trvalo to dva roky, než Maryam uviděla na ulici jinou kočku opuštěnou majiteli. V ženě se probudila lítost, a tak si ji vzala domů a začala se starat už o dva mazlíčky, které z toho měly radost. Potěšilo ji, že zvířata radostně pobíhají po domě.

500 koček / Zdroj: ukr.media

„Prostě jsem se do toho ponořila s hlavou. Krmila jsem je, starala se o nich, koupala je a trávila s ní spoustu času.“

Od té doby se život Maryam zásadně změnil – stala se nenapravitelnou milovnicí koček. Každý den se v jejím domě stávalo stále více domácích mazlíčků, které si vyzvedávala z útulků nebo našla na ulici. Je pravda, že kvůli rostoucímu počtu zvířat se musela přestěhovat do nového domova.

500 koček / Zdroj: ukr.media

Do listopadu 2020 žije spolu se ženou 500 koček a udržet tuto armádu není snadný úkol. Ročně utrácí asi tři tisíce ománských rijálů, ale navzdory tomu nelituje vynaložených peněz a plánuje si pořídit ještě více domácích mazlíčků.

„Byla jsem ve tmě a kočky se staly záchranným kruhem, který mě zachránil.“

500 koček / Zdroj: ukr.media

PSALI JSME: VTIPNÉ FOTKY, JAK SE KOČKY SEZNAMUJÍ S DĚTMI

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ POSTAVIL VYHŘÍVANÝ DOMEK PRO TOULAVÉ KOČKY A NAINSTALOVAL TAM KAMERU, ABY VIDĚL, ŽE JE S NIMI VŠECHNO V POŘÁDKU

Share