Trump slibuje, že si najde novou práci

Bývalý americký vůdce Donald Trump slíbil, že si po skončení prezidentského působení najde novou práci. Odpověděl tedy na otázku reportéra Washington Examiner o jeho budoucích plánech.

„Něco udělám, ale ne teď,“ řekla bývalá hlava státu, po níž jeho poradci požádali novináře, aby odešli. Trump je v současné době ve svém golfovém klubu v Palm Beach na Floridě.

 

Donald Trump s manželkou / Zdroj: youtube.com

 

Podle deníku byl tento komentář první od chvíle, kdy 20. ledna opustil Bílý dům. „Potřebuje pauzu. Doufáme, že bude celý měsíc hrát golf, ale on musí být neustálém v pohybu,“ citoval deník jednoho z politikových asistentů.

Dříve se uvádělo, že Trump přemýšlel o vytvoření nové politické strany. O této otázce diskutoval se svými poradci a dalšími důvěrníky. Vytvoření nové strany bude vyžadovat značné investice. Zároveň má Trump velký počet příznivců, z nichž někteří se před svým příchodem do úřadu nepodíleli na politice Republikánské strany.

 

Rezidence Mar-a-Lago Donalda Trumpa / Zdroj: youtube.com

 

Inaugurace nově zvoleného prezidenta Joea Bidena se konala 20. ledna, kdy se stal 46. prezidentem Spojených států. Ceremonie se zúčastnil odstupující viceprezident Mike Pence. Trump obřad ignoroval, porušil tak 150letou tradici a opustil Washington několik hodin před oslavami. Z hlavního města odešel do své rezidence Mar-a-Lago na Floridě.

 

Rezidence Mar-a-Lago Donalda Trumpa / Zdroj: youtube.com

 

PSALI JSME: „ODCHÁZÍM S NEJVYŠŠÍ DŮVĚROU A RADOSTÍ V SRDCI, ŽE NAŠI ZEMI TO NEJLEPŠÍ TEPRVE ČEKÁ,“ ŘEKL TRUMP A VYZVAL AMERIČANY K MODLITBÁM ZA NOVOU ADMINISTRATIVU

PŘIPOMÍNÁME: AMERIČAN, KTERÝ VNIKL DO BUDOVY KAPITOLU VE VIKINGSKÉM KOSTÝMU: „CÍTIL JSEM SE PODVEDEN DONALDEM TRUMPEM“

Share