Žena uspořádala „stávku“ manželovi kvůli domácím pracím: Jak vše dopadlo

Žena se rozhodla na pár dní doma úplně přestat uklízet a prát. Takovým experimentem chtěla manželovi ukázat, kolik času a úsilí tomu věnuje. To vše kvůli drzému prohlášení jejího milovaného.

Během jednoho z rozhovorů manžel Jalie začal ji přesvědčovat, že jen on děla veškeré domácí práce:

„Přísahá bohu, že jen on uklízí. Uvidíme,“ řekla dívka před začátkem své týdenní stávky.

@wifestrike

Pt 1 wife on strike

♬ original sound – Jalie

Speciálně vytvořila stránku v TikToku, kde každý den ukazuje výsledky experimentu.

První den

Experiment Jalie / Zdroj: life.24tv.ua

„Již v první den jsem viděla hromady špinavého prádla v koši, které nikdo nehodlal prát, rozházené na podlaze boty a potřeby pro holení manžela na stole: Ne ne, to není úklid,“ říká žena.

@wifestrike

Pt 2 Wife on strike

♬ original sound – Jalie

Druhý den

 

Jalie si všimla, že manžel umyl toaletu, ale prádla stejně zůstalo bez povšimnutí. Skvrny na površích zůstaly také bez pozornosti, a počet rozhozených bot na podlaze se jen zvětšila: „Když on toto nechal na mě, abych to uklidila, tak to ne, pane,“ řekla manželku.

https://www.tiktok.com/@wifestrike/video/7005582501963959558?is_copy_url=0&is_from_webapp=v1&sender_device=pc&sender_web_id=6879506602097952262

A také manžel ani nedokázal správně zavěsit toaletní papír v koupelně.

Třetí den

Experiment Jalie / Zdroj: life.24tv.ua

Ten den Jalie popsala větou: „Všechno, o co ho žádám, je uděleno napůl.“ Ukázala špinavé prádlo, které se stále hromadí v koši, nepořádek na toaletě a prádelně, a také porovnala, jak čisté zůstává umyvadlo po ní a jaký chaos je po manželovi.

Čtvrtý den

Experiment Jalie / Zdroj: life.24tv.ua

„Stávka musí pokračovat!“ podepsala video experimentátorka. Všimla si, že muž konečně začal měnit postel, ale byl líný obléknout nové povlečení, a spal na polštáři bez povlaku.

A vana začala vypadat ještě více špinavá, protože její miláček udělal první krok k praní: přenesl část věcí z koše přímo na podlahu u pračky.

Pátý den

Experiment Jalie / Zdroj: life.24tv.ua

Ve druhé polovině týdne si dívka konečně všimla nějakého pokroku. Nakonec muž složil věci u umyvadla a uklidil na toaletě.

Dál se však držel co nejdále od praní: opět nechal horu špinavého prádla v koši a nevypral ani část oblečení, které se stále válelo u pračky.

Šestý den

Experiment Jalie / Zdroj: life.24tv.ua

Na konci týdne potvrdila svůj odhad: praní věcí se ukázalo jako nejtěžší věc pro jejího manžela. Koneckonců, špinavé věci zůstaly nedotčené a pohovka byla téměř neviditelná pod hromadou prádla. Navíc úplně zapomněl na odpadky: „V sobotu jsem žádala, aby vyhodil odpadky, pořád jsou tady,“ poznamenala žena.

Po týdnu v takových podmínkách se Jayle rozhodla pokračovat ve své stávce, protože problém se nevyřešil. Za těch šest dní si každé její video prohlédly desetitisíce uživatelů a jedno dokonce získalo přes 1,6 milionu zhlédnutí.

Nicméně, blogerka přiznala, že nějaké zlepšení přece jsou. Manžel konečně začal chápat celou složitost práce doma.

@wifestrike

Since the areas of concern have not been addressed the wife strike must continue ✨

♬ original sound – Jalie

Jalir pokračuje v natáčení podobných videí, protože její experiment našel odezvu v publiku. Většina uživatelů byla prostě ohromena bezmocností jejího manžela:

„Několikrát jsem tak „stávkovala“, protože můj manžel říkal, že prádlo se pere samo. Teď jsem šťastná a rozvedená.“

„Možná byste měli nějakou dobu žít odděleně? Vážně, ne všechny páry by měly žít společně.a“

„To ukazuje jeho úroveň úcty k tobě“

PSALI JSME: DĚTI VYROSTLY A MANŽEL MI ŘEKL: „ODCHÁZÍM.“ URAZILA JSEM SE, ROZPLAKALA SE, ALE PAK JSEM SI UVĚDOMILA, ŽE MÁ PRAVDU

PŘIPOMÍNÁME: WHO POZASTAVILA SCHVÁLENÍ VAKCÍNY SPUTNIK V: NAŠLI PORUŠENÍ

Share