„Nikdy si nestěžuji“: Shannen Doherty vyprávěla o tom, jak žije s rakovinou ve IV. stadiu

Hollywoodská herečka Shannen Doherty, která má rakovinu prsu, se podělila o to, jak se změnilo její vnímání této nemoci. Před rokem se chystala natočit video na rozloučenou, nyní se ale snaží nesoustředit se na svou diagnózu.

Shannen Doherty/ Zdroj: YouTube

„Mám pocit, že mám společenskou odpovědnost mluvit o rakovině a dokázat, že lidé ve IV. stádiu jsou velmi živí a velmi aktivní,“ řekla Doherty v rozhovoru pro magazín People.

Shannen Doherty/ Zdroj: YouTube

„Můj manžel říká, že byste si nikdy nepomysleli, že mám rakovinu. Nikdy si nestěžuji. Nemluvím o tom. Teď je to jen součást mého života,“ dodala Brenda z Beverly Hills.

Shannen Doherty/ Zdroj: apostrophe.ua

Padesátiletá herečka si zahrála ve filmu o ženě s rakovinou prsu. Na rozdíl od hlavní postavy nemá Shannen Doherty seznam přání, které by si chtěla splnit.

Shannen Doherty/ Zdroj: gazeta.ua

„Myslím, že sestavení seznamu přání v mé konkrétní situaci je zvláštní, protože to znamená, že se ho snažím mít za sebou, než mi vyprší čas. Moc se mi líbí, že neexistuje žádný seznam, protože budu nejdéle žijící člověkem s rakovinou,“ přiznala Shannen.

Shannen Doherty/ Zdroj: YouTube

„Nechci, aby si lidé mysleli, že se člověk s rakovinou ve IV. stadiu nemůže hýbat, skončí v hospici…“ vysvětlila americká herečka.

PSALI JSME: MONIKA BAGÁROVÁ ZNOVU ODPOVĚDĚLA NA VŠECHNY SPEKULACE FOTKOU SVÉ KRÁSNÉ RODINY: ZNÁMÁ ZPĚVAČKA PROMLUVILA, JAK SE V DNEŠNÍ DOBĚ CÍTÍ JEJÍ DCERKA

PŘIPOMÍNÁME: GABRIELA SOUKALOVÁ UKÁZALA FOTKU Z PORODNICE S NOVOROZENOU DCEROU A POSLALA FANOUŠKŮM VZKAZ

Share