Žena se vrátila domů a nic tam nebylo. Manžel si po rozchodu dokonce vzal baterie

Ruska po rozchodu s manželem ukázala svůj dům. A slova „Vzal všechno“ získala nový význam.

Uživatelka TikToku s přezdívkou knegna83 29. března ukázala, co její manžel udělal s domem, kde rodina bydlela, a sledující se na něj rozhořčili. Pár se rozvedl a podle autorky videa se s manželem soudí již čtyři roky a snaží se jmění rozdělit.

Dům / Zdroj: youtube.com

Zdá se však, že nyní našel svůj (radikálnější) způsob řešení problému. Muž vynesl z domu doslova všechno a co nemohl odnést, udělal to nepoužitelným.

Dům uvnitř / Zdroj: youtube.com

Dům uvnitř / Zdroj: youtube.com

Manžel dokonce odstranil bránu, takže plot se stal zcela zbytečným. Ale uvnitř všechno vypadá mnohem horší. Muž odstranil tapety, vynesl baterie a kuchyňskou linku.

Dům uvnitř / Zdroj: youtube.com

Dům uvnitř / Zdroj: youtube.com

Mimochodem zmizel také nábytek z dětského pokoje a ložnice. Stejně jako instalatérství, zbyla jen vana. Roztržením čalounění zničil pohovku.

Dům uvnitř / Zdroj: youtube.com

Dům uvnitř / Zdroj: youtube.com

Podle Olgy policie nereaguje.

Komentátoři byli tímto chováním jejího manžela pobouřeni. Podle Olgy vše, co bylo v domě, koupila sama a samotnou nemovitost jí dal její otec.

Komentátoři věří, že rozvod by neměl být pro takové chování omluvou. Podporují ženu a snaží se jí alespoň morálně pomoci.

PSALI JSME: DÍVKA SE ROZHODLA POMSTÍT EXPŘÍTELI A TROCHU S TÍM PŘEHNALA: KDYŽ NA NI NAVLÉKLI ZÁVOJ, UŽ BYLO POZDĚ USTOUPIT

PŘIPOMÍNÁME: MANŽEL PODVÁDĚL SVOU ŽENU A ONA PŘIŠLA NA TO, JAK SE POMSTÍT. „BYLO BY LEPŠÍ SE ROZVÉST,“ POCHOPÍ MANŽEL, AŽ SE DOZVÍ O JEJÍCH METODÁCH

Share