Manžel podváděl svou ženu a ona přišla na to, jak se pomstít. „Bylo by lepší se rozvést,“ pochopí manžel, až se dozví o jejích metodách

Co je schopná udělat manželka, kterou podvádí manžel? Téměř vše, dokázala obyvatelka Japonska. Zjistila, že ji její manžel podváděl, a tak se mu pomstila, že nevěrný se může rozloučit se svou sbírkou karet, kterou sbíral roky.

Muž/Zdroj: medialeaks.ru

Žena, která si přála zůstat v anonymitě, zjistila, že ji podvádí manžel. Proto začala připravovat plán a pak si vzpomněla na manželovou obrovskou sbírku karet věnovaných hře Yu-Gi-Oh. Bez rozmýšlení je manželka dala do dražby.

Před uspořádáním prodeje se žena od svého manžela dozvěděla, že jeho sada obsahuje skutečně cenné a jedinečné exempláře. Proto se manželka rozhodla ještě vydělat nějaké peníze – za všechny karty obdržela 8 000 000 jenů (více než 1,5 milionů korun).

Karty/Zdroj: medialeaks.ru

„Rozhodla jsem prodat sbírku mého manžela. Balíčky nebyly otevřeny, krabice byly drženy pod víkem, takže na nich není ani prach.“

Zkušení lidé okamžitě pochopili: takovou jedinečnou šanci byste si neměli nechat ujít. Samozřejmě, že je jim líto nevěrného manžela, ale karty jsou karty. Za tři dny se zúčastnilo přes 400 hráčů. Poslední den aukce je naplánován na 17. dubna.

Soudě podle aktivity žena určitě o několik milionů zbohatne, ale co si o tom myslí její manžel, není známo. Buď si zatím neuvědomuje, že jeho sbírka brzy zmizí nebo prostě přijal svůj trest.

PSALI JSME: PES SE POKUSIL DOHNAT AUTO, VE KTERÉM MAJITEL NAVŽDY ODJÍŽDĚL, PROTOŽE VE SVĚTĚ PSŮ NENÍ ŽÁDNÁ ZRADA

PŘIPOMÍNÁME: ODPUSTIT NEZNAMENÁ ZAPOMENOUT: TŘI ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÁ NEUMÍ ODPOUŠTĚT ZRADU

Share