Neocenitelný dárek: jízdní policie splnila poslední přání nemocné pacientky

Příbuzní za účasti hospice a jízdní policie zařídili překvapení pro ženu, která celý život pracovala s koňmi.

Žena a kůň/Zdroj: goodhouse.ru

Ve 20 letech se Rita Meredith připojila k policistům a o dva roky později se rozhodla přejit k jezdecké policii a stala se první policistkou ve Velké Británii (a možná i na celém světě).

Ritina kariéra se úspěšně rozvíjela – byla dokonce poctěna osobním setkáním s královnou matkou Elizabeth Bowes-Linon. Za ta léta práce se srdcem zamilovala do zvířat a už si nedokázala představit svůj život bez koní.

Lidé/Zdroj: goodhouse.ru

V pokročilém věku Rita, která se přestěhovala z Velké Británie do Austrálie, onemocněla rakovinou.

Poslední dny strávila v hospici v Novém Jižním Walesu. Její hlavní touhou bylo znovu pohladit koně a potom se Ritina kamarádka Lorna rozhodla uspořádat pro ni překvapení. Kontaktovala policejní oddělení a požádala je o laskavost.

Policie a žena/Zdroj: goodhouse.ru

Ve stanovenou dobu byla žena na nosítkách vyvedena na ulici, kde ji navštívili důstojníci Graham a Nicole. Ušli dlouhou cestu, aby mohla Rita komunikovat s koňmi – Hollywoodem a Donem.

Žena krmila zvířata jablky a dlouhou dobu hladila jejich hřívu, vzpomínající roky své služby. Podle zaměstnanců hospice bylo v ten den vypuštěno mnoho slz a vyprávěno mnoho nádherných příběhů.

Žena a kůň/Zdroj: goodhouse.ru

Pouhé dva dny po tomto setkání byla Rita zemřela. Rodina ženy je upřímně vděčná hospici a policejnímu oddělení NSW za splnění posledního přání umírající ženy.

Vědí, jak důležité bylo pro Ritu znovu vidět její milovaná zvířata. „Nemám dost slov, abych důstojníkům vyjádřila svou vděčnost za to, že se tento zázrak stal,“ napsala Ritina snacha Emily Sykesová na Facebooku.

PSALI JSME: VYBRANÁ VÁMI KOUZELNÁ TAROTOVÁ KARTA POVÍ, KDY BUDE VAŠE PŘÁNÍ SPLNĚNO

PŘIPOMÍNÁME: VYBRÁNA VÁMI RŮŽE PROZRADÍ, ZDA SE VAŠE PŘÁNÍ SPLNÍ

Share