Vybrána vámi růže prozradí, zda se vaše přání splní

Každá růže vás charakterizuje a informuje, kdy se vaše přání splní. Nerozmýšlejte dlouho, než si vyberete jednu, důvěřujte své intuici.

Test / Zdroj: zerkalo.cc

Pokud jste si vybrali růži č. 1

Jste emocionální člověk. Růže číslo jedna symbolizuje něhu, protože sama tak vypadá. Máte čistou duši dítěte a jste emocionálně zranitelní. Jste snadno frustrovaní a snadno naštvaní, neradi vyprávíte svá tajemství.

Pro vás je důležité důvěřovat člověku. V každém vztahu je důležité vědět, zda můžete věřit někomu, kdo je s vámi. Vaše přání se splní mnohem dříve, než počítáte, pokud vynaložíte trochu úsilí.

Růže / ilustrační foto / Zdroj: pinterest.com

Pokud jste si vybrali růži č. 2

Růže číslo dvě, stejně jako její barva, symbolizuje lásku kdykoliv a kdekoliv. Lidé, kteří si tuto růži vyberou, jsou pro své štěstí připraveni na cokoliv.

Nic nedělají náhodou, ani napůl, dělají vše pro dosažení svého cíle. V tomto případě je cílem uskutečnit touhu. Samozřejmě, že se přání splní, ale všechno bude trochu jinak, než si představujete.

Růže / ilustrační foto / Zdroj: roselive.com.ua

Pokud jste si vybrali růži č. 3

Jste veselý a máte lehkou povahu. Vaše chování je jako chování motýlů na jaře, pro každý problém je řešení, protože nemáte rádi potíže a neřešitelná situace pro vás prostě neexistuje. Vaše myšlenky jsou velmi živé a optimistické, vidíte ve všem pozitiva.

Jste milováni v rodině a jste milý s ostatními. A samozřejmě, vaše přání se splní, ale budete muset trochu počkat.

Růže / ilustrační foto / Zdroj: pinterest.com

Pokud jste si vybrali růži č. 4

Nikdy si nemůžete být jisti, zda jste si vybrali růži, nebo si ona vybrala vás. Nejste obyčejný člověk. Jinak vidíte svět. Máte určité schopnosti, které musíte rozvíjet. Vidíte věci, které ostatní prostě nevnímají, často tím překvapujete lidi.

Jste moudrý a vážný člověk. V tomto životě je hodně ve vašich rukou, vaše touha závisí na vašich činnostech a vaší emocionální náladě. Rozhodnete se, zda se toto přání splní nebo ne.

Růže / ilustrační foto / Zdroj: pinterest.com

Pokud jste si vybrali růži číslo č. 5

Růže změny a pokrok ve všech aspektech svého života. Vše, co bylo dosud bez hnutí, se nyní začíná měnit. Mnoho možností volby. Mnoho různých cest. Začíná vám nejzajímavější životní etapa. Máte hodně ze života, ale potřebujete ještě víc.

Jste generální ředitel ve svém životě. Vaše přání bude irelevantní ve světle budoucích změn. Zamyslete se nad něčím jiným.

Růže / ilustrační foto / Zdroj: pinterest.com

PSALI JSME: VYBRÁNA VÁMI KARTA PROZRADÍ POSELSTVÍ, KTERÉ JE PRO VÁS PŘIPRAVENÉ OSUDEM

PŘIPOMÍNÁME: VYBRÁNA RŮŽE ODHALÍ, JAKÁ JE VAŠE SKRYTÁ SÍLA

Share