Vybrána růže odhalí, jaká je vaše skrytá síla

Psychologové sestavili rychlý obrazový test, díky kterému se můžete dozvědět více o svém „šestém smyslu“.

Test/zdroj: my.sm-news.ru

Červené růže

Růže/zdroj: my.sm-news.ru

Pokud si vyberete tyto růže, pak je vaše skrytá síla ve vaší důvěře. Věříte v sebe a ve své silné stránky. Bez ohledu na to, co děláte, jste si vždy jisti, že uspějete.

Pochybnosti jsou něco, co vůbec neznáte. I ve stresových situacích budete jednat rychle. A nikdy se necítíte provinile za žádné chyby v životě. Máte klidnou psychiku a jste vždy připraveni na jakýkoli incident.

Bílé růže

Růže/zdroj: my.sm-news.ru

Pokud zvolíte růže této barvy, pak je vaše skrytá síla v soběstačnosti. Můžete se snadno vzdát nezajímavých věcí, komunikace s ošklivými lidmi a ignorovat vztahy, které nepotřebujete.

Jste lidé, kteří se nebojí samoty a vždy si najdou něco, co by mohli dělat. V životě se rozhodujete, co budete dělat, a posloucháte pouze svá vlastní pravidla.

Oranžové růže

Růže/zdroj: my.sm-news.ru

Pokud si vyberete tyto květiny, pak je vaše skrytá síla ve vaší intuici. Jste člověk, který je zvyklý důvěřovat pouze vašim pocitům a vjemům.

Samozřejmě chápete, že je nemožné vyřešit všechny životní problémy pomocí intuice, takže nasloucháte vnitřní logice. K rozhodování nepotřebujete fakta – máte svůj vlastní pohled na svět a spoléháte se pouze na něj.

Růžové růže

Růže/zdroj: my.sm-news.ru

Pokud jste si vybrali tuto barvu růží, pak vaší skrytou silou je sebeovládání. Dovedně ovládáte své emoce. Proto při rozhodování věnujete spoustu času přemýšlení.

Bojíte se riskovat a chápete, že ne vše, co chcete, je prospěšné. Víte, jak se za sebe postavit a starat se o své duševní zdraví.

PSALI JSME: JAKÉ BOTY BYSTE SI VYBRALA PRO SEBE: STAČÍ SI VYBRAT JEDEN PÁR BOT A ZJISTÍTE, JAKÁ JSTE ŽENA

PŘIPOMÍNÁME: KTERÁ KARTA VÁS PŘITAHUJE VÍCE: STAČÍ SI VYBRAT JEDNU KARTU A PODÍVAT SE, CO MŮŽETE OČEKÁVAT OD PŘÍŠTÍHO TÝDNE

Share