Žena se probudila kvůli mlaskání, rozsvítila světlo a málem spadla: První pes zčervenal a druhý dojídal důkazy

Obyvatelka Spojených států se uprostřed noci probudila a na gauči našla krvavě rudý nepořádek, uprostřed kterého byl její pes. Žena se bála, že zvíře bylo zraněno, dokud si nevšimla spolupachatele a důkazy – její rtěnku.

Jordan Gilletti a pes/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Majitelka dvou anglických buldoků Jordan Gilletti z Massachusetts v USA téměř zešedla, když se probudila a uslyšela podivné zvuky. “Když jsem spal, uslyšel jsem hlasitý zvuk, který mě probudil,“ řekla žena.

Žena rozsvítila a čekal na ni obrázek, který se stal noční můrou majitele pejska. Jordan uviděla svého psa Alice ležet nehybně. Celá srst domácího mazlíčka byla pokryta červenými skvrnami, které vypadaly jako krev.

Jordan Gilletti a pes/Zdroj: medialeaks.ru

“Nejprve jsem viděla Alici a zažila největší strach v mém životě. Myslela jsem, že je celá od krve. V tu chvíli se mi zastavilo srdce, když jsem si myslela, že se stalo něco opravdu vážného,“ vzpomíná. Brzy ale žena uslyšela, odkud ten zvuk přichází. Byl to její druhý pes, Edgar, který žvýkal prázdné pouzdro na rtěnku. Pak žena konečně mohla vydechnout.

“Když jsem uviděla, jak Edgar žvýká prázdné pouzdro, uvědomila jsem si, že Alice mi právě snědla rtěnku. Myslím, že narazila na toaletní stolek a rtěnka spadla na podlahu. A teď Alice nehybně ležela a čekala, až ji pohladím po břiše. Ulevilo se mi! Vypadá to, že Alice je velmi spokojená sama se sebou,“ dodává majitelka pejsků. Následujícího dne se žena začala obávat, že pes může mít žaludeční potíže, ale nic se nestalo.

Pes/Zdroj: medialeaks.ru

Ráno žena začala vymývat srst domácího mazlíčka, což se ukázalo jako obtížné. Odstranit rtěnku z srsti bylo velmi obtížné, ale nakonec se to povedlo. “I když Alice snědla moji oblíbenou rtěnku, jsem tak ráda, že to jí to opravdu neublížilo. Moc ale mě vyděsila,“ řekla na závěr žena.

ČTĚTE TAKÉ: HOLKA SE NARODILA S CHLUPY PO CELÉM TĚLE: MAMINKA BYLA OHROMENÁ A NEVĚDĚLA, CO MÁ DĚLAT

PSALI JSME: UŽ MĚ UNAVUJE ŽÍT S DĚTMI A MANŽELKOU

Share