Žena s velkým nosem a nerovnou kůží na tváři se rozhodla udělat plastiku: Proměnila se v opravdovou krásku

Pamela se narodila v americkém státě Louisiana. Vychovává dvě děti a chce jim být ve všem příkladem.

Pamela/ Zdroj: pandda.me

Tato žena potřebovala plastickou operaci: má velký nos, vrásky a nerovnoměrnou strukturu pokožky.

Pamela/ Zdroj: pandda.me

V mládí byla Pamela velmi hezká.

Pamela/ Zdroj: pandda.me

Vdala se a porodila dvě krásné děti. A pak se u ní začala objevovat vzácná nemoc, která na její tváři vyvolávala zánětlivé procesy.

Pamela/ Zdroj: pandda.me

Vrchol vývoje nemoci padl na dobu po druhém porodu. Dívka měla strašnou smůlu, protože taková nemoc nejčastěji postihuje muže po čtyřicítce.

Pamela/ Zdroj: pandda.me

Pamela to měla v každodenním životě velmi těžké. Nikam nechodila a dokonce se začala vyhýbat zrcadlům doma. Ve společnosti na ni často ukazovali prstem a kladli netaktní otázky. Nakonec se žena obrátila na populární show, aby změnila svůj vzhled.

Specialisté souhlasili, že budou s Pamelou pracovat zcela zdarma.

Pamela/ Zdroj: pandda.me

Po několika měsících se žena změnila k nepoznání. Proměnila se ve skutečnou krásku. Lékaři jí odstranili přebytečnou kůži a provedli několik procedur laserové terapie.

Všechny nerovnosti na Pamelině tváři lékaři odstranili. Některé nedokonalosti samozřejmě stále zůstaly, ale žena je dokázala skrýt pomocí make-upu.

Pamela/ Zdroj: pandda.me

Pamela vypadá úžasně! Nyní se nemusí skrývat před ostatními. Mimochodem, při správné péči u žena nemoc již nebude vyvolat podobné změny.

Plastická chirurgie změnila nejen vzhled Pamely, ale i celý její život. Pamela se rozhodně velmi správně rozhodla, že se obrátila na specialisty!

Pamela/ Zdroj: pandda.me

To je ten pravý případ, kdy lze plastickou chirurgii nazvat požehnáním, souhlasíte?

PSALI JSME: ALEŠ BRICHTA SE PO ZÁVAŽNÝCH ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMECH ZMĚNIL: „MOJE ŽENA BY MĚLA SPÍŠ BRÁT PLAT OŠETŘOVATELKY. BEZ NÍ BYCH NEUDĚLAL NIC“

PŘIPOMÍNÁME: OČKOVACÍ AUTOBUS V PRAZE: ZÁJEMCI SI BUDOU MOCI VYBRAT VAKCÍNU A NEMUSÍ SE REGISTROVAT

Share