Aleš Brichta se po závažných zdravotních problémech změnil: „Moje žena by měla spíš brát plat ošetřovatelky. Bez ní bych neudělal nic“

Známý metalový zpěvák Aleš Brichta měl před časem vážné zdravotní problémy, kvůli kterým měli jeho fanoušci velké obavy. Určitě měl štěstí, nicméně to trochu ovlivnilo jeho vzhled. Píše o tom server Super.cz.

Aleš Brichta / Zdroj: youtube.com

Zpěvák nedávno přišel na oslavu narozenin Pavla Plecháče, kterého mnozí znají jako manažera celebrit. Tam s ním komunikovali novináři serveru Super.cz.

Aleš Brichta prozradil, že denně kouřil asi 100 tvrdých cigaret a to mu způsobilo zdravotní problémy. Kvůli tomu se mu začaly zanášet cévy.

Aleš Brichta / Zdroj: youtube.com

Průchodnost v cévách se zkomplikovala a cévy v mozku už byly ucpané. Aby jeho mozek dál normálně fungoval, lékaři mu natáhli žílu až do mozku.

Určitě už není tak aktivní jako v minulosti, ale podle svých slov se cítí relativně normálně. Nyní se o něj stará jeho partnerka Joanna, která je o 23 let mladší než on.

„Moje žena by měla spíš brát plat ošetřovatelky. Bez ní bych neudělal nic. Já bych si ráno neudělal ani čaj,“ řekl Aleš Brichta pro Super.cz.

Přesto se svou kapelou nadále vystupuje a nyní má málo volného času.

Aleš Brichta / Zdroj: Super.cz

Doufá ale, že si ještě najde pár dní na cestu k moři.

Zatím zpěvák plánuje na konci srpna navštívit jeden z řeckých ostrovů, konkrétně Kefalonii. Podle něj je to způsob, jak si odpočinout a vypustit všechny věci z hlavy.

Psali jsme:„Nebyl čas lámat si hlavu, kdo je kdo“: Přestalo bít srdce esenbáku z Pelíšků. Informovali o tom s velkým zpožděním

PSALI JSME: MARKÉTA A PATRIK DĚRGELOVI SE PODRUHÉ STALI RODIČI: HERCI SERIÁLU ORDINACE TO NĚKOLIK MĚSÍCŮ ÚSPĚŠNĚ TAJILI

PŘIPOMÍNÁME: VNUČCE ALAINA DELONA JE UŽ 34 LET A JE VELMI PODOBNÁ DĚDEČKOVI: JAK TEĎ ALLISON LE BORGES VYPADÁ A JAK SE VYVÍJEL JEJÍ OSUD

Share