Vnučce Alaina Delona je už 34 let a je velmi podobná dědečkovi: jak teď Allison le Borges vypadá a jak se vyvíjel její osud

Známý populární francouzský herec Alain Delon je dobře znám mnoha televizním divákům. Stal se světovou filmovou hvězdou a „sexsymbolem“ 60. – 80. let minulého století.

Alain Delon / Zdroj: topfakty.com

V roce 1964, kdy byl herec ve druhém manželství s herečkou Natalie Delon, se jim narodil syn Anthony, který je otcem oblíbené herečky a vnučky Alaina Delona Allison le Borges.

Od raného dětství byla Allison talentovaná a krásná dívka a velmi jí to pomohlo v životě. Když jí bylo teprve 15 let, oslovili ji z modelingové agentury a nabídli jí, že se u nich bude učit na kurzech.

Alain Delon se svou rodinou / Zdroj: topfakty.com

Majitelé agentury se rozhodli zkusit školit a pak i zaměstnávat modely a modelky s vynikajícími daty. Je pravda, že se stále neví, zda jí slavný dědeček v tom pomohl, nebo ne.

Alain Delon se synem / Zdroj: topfakty.com

Až do okamžiku, kdy bylo dívce jedenáct let, ho ani neviděla, ale poté mezi nimi poprvé začala komunikace. Když se první fotografie dívky objevily v časopisech, fotky udělaly pořádný rozruch.

A samozřejmě nemohl zůstat bez pozornosti skutečnost, že Allison je nápadně podobná svému dědečkovi Alainu Delonovi. Poté šla její kariéra prudce nahoru.

Alain Delon se svou rodinou / Zdroj: topfakty.com

Nyní Allison pracuje jako modelka na plný úvazek, je ráda, že ji zvou k sobě různé agentury. Kromě toho se rozhodla pokračovat v rodinné dynastii a stát se herečkou.

Srovnání Alaina Delona a Allison le Borges/ Zdroj: topfakty.com

Nyní je dívce již 34 let a je velmi podobná svému dědečkovi, geny si vybraly svou daň. Její profesionální úroveň hodně vzrostla a umožnila jí úspěšně pracovat po celém světě.

Srovnání Alaina Delona a Allison le Borges/ Zdroj: topfakty.com

Přitom ona nikdy nepoužívala jméno slavného dědečka, všeho dosáhla sama, i když spojení mezi nimi se stalo o něco silnějším než dříve.

Allison le Borges/ Zdroj: topfakty.com

Svůj osobní život, ona pečlivě skrývá od médií, dívka se rozhodla izolovat sebe a své nejbližší okolí před útoky novinářů, je známo jen to, že Allison dokud není vdaná.

Allison le Borges/ Zdroj: topfakty.com

PSALI JSME: KDYŽ VODICÍ PES OSLEPL, BYLO MAJITELI NABÍDNUTO, ABY SI ADOPTOVAL DALŠÍHO PSA: JAK ŽIJÍ SPOLU

PŘIPOMÍNÁME: 82LETÁ ŽENA DVAKRÁT PROŠLA NEJTĚŽŠÍM ZÁVODEM V PŘEŽITÍ: OHROMILA NEJEN DÍVAKY, ALE I ORZANIZATORY

Share