Žena přemlouvá batole, aby řeklo «máma»: Pes ale s tímto úkolem vyrovnal rychleji a zveřejněné video získalo obdiv diváků

Když se žena pokusila přemluvit své dítě, aby řeklo slovo „máma“, podplácela ho dobrůtkou, jejich miniaturní australský ovčák ho předběhl.

Chytrý pes / Zdroj: YouTube

Patch je oblíbený člen rodiny Diaz-Giovanni, kteří žijí ve skromném městě Cedar Hills v Utahu. Mají rozkošného devítiměsíčního chlapce jménem Sam.

Chytrý pes / Zdroj: YouTube

Rodiče jen chtěli zachytit ten nádherný okamžik, kdy Sam vyslovuje slovo „máma“. Andreu ale čekalo překvapení, když se snažila s pomocí sladkostí přimět své dítě, aby řeklo to samé slovo.

Chytrý pes / Zdroj: YouTube

Někteří lidé vyjádřili své pobouření sledováním videa. Mysleli si, že Patch nedostal žádnou odměnu po tak působivém výkonu. Ale rodina rozrušený dav uklidnila. Nahráli záběry ukazující, že Patchovi dali dobrůtku. On si to zaslouží!

Patch je velmi oddaný mazlíček a stal se obzvláště drahý rodině Díaz-Giovanni, protože pomáhal jejich babičce během zotavení po těžkém poranění mozku při velké dopravní nehodě. Patch varoval rodinu pokaždé, když viděl, že má záchvat. Neuvěřitelné, že?

PSALI JSME: FENA SI VŠIMLA, ŽE JEJÍ PANÍ JE TĚHOTNÁ: JEJÍ REAKCE JE K NEZAPLACENÍ

PŘIPOMÍNÁME: KDYŽ FENA USLYŠELA, JAK NOVOROZENÉ DÍTĚ PLÁČE, SPĚCHALA HO UKLIDNIT: VELMI DOJEMNÉ VIDEO ZÍSKALO SKORO 11 000 000 ZHLÉDNUTÍ

Share