Když fena uslyšela, jak novorozené dítě pláče, spěchala ho uklidnit: Velmi dojemné video získalo skoro 11 000 000 zhlédnutí

Šťastní manželé, kteří čekají na narození dítěte, se často obávají, jak budou reagovat na dítě jejich domácí mazlíčky. Někdy jsou budoucí rodiče nuceni dokonce hledat pro zvířata novou rodinu, protože se obávají, že mohou ublížit miminku.

Miminko / Zdroj: apost.com

Naštěstí se tak děje poměrně zřídka. A fenka s přezdívkou Bella jednou jasně ukázala, že psi mohou dělat skvělou společnost dětem.

Když malá Melina přijela domů z porodnice, rodiče se velmi báli, jak ji přijme Bella, jejich fenka. Nakonec se rozhodli nechat Melinu v postýlce a jen sledovat, co se stane.

Fena hlídá miminko / Zdroj: apost.com

Brzy se ukázalo, že není čeho se obávat. Bella okamžitě dala najevo, že se může stát spolehlivou oporou a dobrým přítelem pro holčičku. Tento názorný důkaz přátelství se rodičům Meliny podařilo dokonce natočit na kameru.

Na záznamu je vidět malá Melina, která leží na zádech a spí. Bella sedí u její postýlky. Jeden z rodičů pak nadzvedne deku Meliny a ona se probudí a najednou se ocitne bez tepla a pohodlí. Samozřejmě, že holčička začíná plakat, ale pak události berou zcela nečekaný obrat.

Fena hlídá miminko / Zdroj: apost.com

Bella skočí na tlapky, stane se uprostřed místnosti a začne plakat spolu s dítětem. Zdá se, že vážně hodlá upoutat pozornost rodičů na dítě, protože je zřejmé, že ona potřebuje pomoc!

Podle zvuků, které Bella vydává, je jasné, že se o dítě opravdu bojí a chce, aby se o ni někdo postaral. Pes vyje, aby podpořil dítě a dal jí najevo, že není sama.

Fena hlídá miminko / Zdroj: apost.com

Toto video bylo natočeno před několika lety, ale Melina matka tvrdí, že její dcera a Bella jsou stále blízkými přáteli. I když Melina silně vyrostla, Bella se od ní ani o krok nevzdaluje, spí v jejím pokoji a varuje rodiče, pokud se s ní něco děje.

PSALI JSME: NASTÁVAJÍCÍ MAMINKA PŘI ULTRAZVUKU NEVĚŘILA VLASTNÍM OČÍM, PROTOŽE JÍ DÍTĚ GESTEM UKÁZALO, ŽE JE V POŘÁDKU

PŘIPOMÍNÁME: VÍCE NEŽ 60 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ: PES HLÍDÁ SPÍCÍ DÍTĚ

Share