Fena si všimla, že její paní je těhotná: Její reakce je k nezaplacení

Psi o nás vědí víc než my sami. Pitbul Nova o těhotenství své majitelky se dozvědět jako první. Způsob, jakým reagovala na zprávu, je strašně roztomilý.

Pes / Zdroj: goodhouse.ru

Pes se o vás může dozvědět vše podle vůně. Pitbul Nova cítila těhotenství své paní, a to jak na tuto zprávu reagovala je k nezaplacení. Fena se postavila vedle pani, blokovala ji předními tlapkami a na tomto strážném stanovišti na nějakou dubu ztuhla. Chvíli tam stála a potom položila hlavu na břicho ženy. A v tu chvíli se zdálo, že tisíce hlasů zní „Awwwwwwwwww“!

@maxpotentialdogtraining

Crazy how they know #babiesoftiktok #dogsoftiktok

♬ original sound – Ryan

Video sdílel manžel ženy – Ryan. On trénuje terapeutické psy, kteří pracují s dětmi a staršími lidmi. Každopádně Nova přesně ví, co těhotná žena potřebuje – naprostý klid! A bude hlídat pokoj paní ze všech svých psích sil. Video se dvěma roztomilými dámami se okamžitě stalo virální na Tik-Toku.

Fena ucítila že její paní je těhotna / Zdroj: TikTok

Ukázalo se, že Nova není jediným domácím mazlíčkem, který se dozvěděl o těhotenství své paní. Psi by mohli být přesnější než těhotenské testy, kdyby uměli mluvit. Určují těhotenství pro změnu vůně ženy. V těle se totiž při otěhotněni, se produkuje hormon hCG a zdá se, že psi ho mohou cítit.

Když se ale Ryan s manželkou a dítětem vrátili z nemocnice domů, jejich psi nového nájemce velmi srdečně pozdravili.

@maxpotentialdogtraining

Reply to @myrieechels ask and you shall receive 🤗 #babiesoftiktok #babyboy #dogsoftiktok

♬ original sound – Ryan

PSALI JSME: KDYŽ FENA USLYŠELA, JAK NOVOROZENÉ DÍTĚ PLÁČE, SPĚCHALA HO UKLIDNIT: VELMI DOJEMNÉ VIDEO ZÍSKALO SKORO 11 000 000 ZHLÉDNUTÍ

PŘIPOMÍNÁME: FENA NĚMECKÉHO OVČÁKA KRMILA ŠTĚŇATA, A PAK PŘIŠEL OTEC-PES: MUŽI BY MĚLI SE VZÍT Z NĚJ PŘÍKLAD

Share