Žena opustila dítě a nechala ho v sirotčinci: Když syn vyrostl a zbohatl, přišla prosit o pomoc

Existují lidé, jejichž osud od narození není zcela šťastný, Jedna dívka absolvovala střední školu a šla na univerzitu. Tam potkala muže a se zamilovali. Už si dělala plány do budoucna, snila o svatbě. Pouze zde mladík neměl stejné plány. A osud provedl své úpravy.

Muž a ditě/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Již ve 2. ročníku univerzity otěhotněla. Rozhodla sdílet tuto radostnou zprávu otcovi dítěte. Ten ale pouze prohlásil, že s tím nemá nic společného a jednoduše dívku opustil. Přišla domů smutná a byla dlouho v depresi. A rozhodla se porodit dítě, ať už to bylo cokoli. Možná se milovaný rozhodne oženit po narození syna?

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Vypadla ze školy, randila s chlapy a po narození dítěte ho nechala v nemocnici a zapomněla na existenci svého syna. Chlapec měl štěstí a dostal se do dobré rodiny. Tam dostal jméno – Honzík. Vychovali z něj slušného muže, dali mu vzdělání. Vyrostl laskavý a odvážný, čestný a vstřícný.

Když byl Honza už dospělý, po úspěšném absolvování univerzity se mu podařilo otevřít si vlastní podnikání a od té doby měl slušný příjem.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Uplynulo několik let a jeho příjem se mnohonásobně zvýšil. Oženil se a přivedl na svět děti. Životem byl spokojený. Ale stalo se to. Jednoho dne ale za ním přišla jeho matka a řekla mu, že je povinen jí pomáhat, podporovat ji a dokonce jí zajistit bydlení. A pokud to odmítne, zažaluje ho a dostane u soudu vše, co chce.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Žaloval nakonec on a soud přiznal, že má pravdu. Soud usnesl, že by se k němu neměla přiblížit blíže než pár kilometrů.

PSALI JSME: MUŽ ZJISTIL KDO ODCIZIL JEHO PSA: O PŘESTUPKU ALE NEHLÁSIL POLICII, SDĚLIL DŮVOD, PROČ

ČTĚTE TAKÉ:  PITBULL POPADL 7MĚSÍČNÍ DÍTĚ A ODNESL HO Z MÍSTNOSTI: MAJITEL PSA NEVÍ, JAK PSOVI PODĚKOVAT

Share