Muž zjistil kdo odcizil jeho psa: O přestupku ale nehlásil policii, sdělil důvod, proč

Když milovaný mazlíček zmizí, jsme připraveni dělat cokoli, abychom ho získali zpět. A pokud mluvíme o odcizení, pak se situace zhorší. Tento muž ale nešel na policii, ale rozhodl se zlodějům pomoci.

Brayden Morton nikoho nemiloval tak moc jako jeho fenu Darla. Když byla odcizená, nebyl už tak šťastný. Od té doby ji nikdo neviděl, nikdo se neobrátil na Braydena s požadavkem na výkupné – zloděj se asi rozhodl prodat mladého čistokrevného psa nebo ho použít k chovu.

Muž začal hledat fenu ve stejný den. Vyprávěl příběh o zmizení svého milovaného psa na sociální sítí a příspěvek byl sdílen více než 30000 krát. Poté Brayden přidal informace o odměně: kdokoli, kdo vrátí Darlu domů, dostane 5 000 $. A telefon konečně zazvonil. Byla to žena; pozvala majitele psa, aby se setkal v obchodě, a slíbila, že Darlu vrátí.

Brayden si uvědomil, že našel zlodějku. Ale žena na druhém konci linky byla zjevně rozrušená – muž ji slyšel vzlykat. Místo toho, aby ji hlásit policii, Brayden ji utěšil a uklidnil. Žena řekla, že při odcizení nebyla sama. Když se Brayden a žena setkali v nákupním centru, muž si uvědomil, co ji přimělo k tomu. Byla drogově závislá.

Pochopil to na první pohled, stejně jako důvod, fenu ukradla. Brayden si to uvědomil, protože sám užíval drogy. Jeho cesta ho vedla k léčebnému centru Ranč. Prošel programem obnovy a je šest let střízlivý. V léčebně zůstal jako dobrovolník a stal se konzultantem. Nyní má vlastní program „Najděte tu správnou rehabilitaci“, který spojuje drogově závislé s nemocnicemi, kde dostanou pomoc.

Muž chtěl pomoci této ženě, která se tak upřímně omluvila za únos Darly. Měl u sebe odměnu 5 000 dolarů. Ale nejprve nabídl: místo toho, aby dal tyto peníze, aby je mohla utratit za drogy, zaplatí jí program obnovy. Nyní stále čeká, jaké rozhodnutí předvede.

PSALI JSME: KDYŽ ŽENA ŠLA DO PRÁCE, NAŠLA NA VERANDĚ DVA VYČERPANÉ PITBULLY

ČTĚTE TAKÉ: ZÁCHRANÁŘE PŘEKVAPILA FENA, KTERÁ JAKO BY SE SNAŽILA NĚCO UKÁZAT: ALE JAKMILE JI NÁSLEDOVALI, HNED POCHOPILI KOHO MUSÍ ZACHRAŇOVAT

Share