Když žena šla do práce, našla na verandě dva vyčerpané pitbully

Jednoho letního rána šla obyvatelka Filadelfie v Kalifornii do práce. Ale to, co viděla na své verandě, ji okamžitě přimělo změnit plány!

Psi/Zdroj: pandda.me

Seděli tam dva zranění psi, měli hlavy dole a nevydávali ani zvuk! To, co žena uviděla, bylo tak bolestivé, že málem dostala infarkt! Okamžitě zavolala záchrannou službu pro zvířata a dva pitbuly byli převezeni na veterinární kliniku.

Psi/Zdroj: pandda.me

Tam bylo zjištěno, že tato dvě nešťastná zvířata byla použita k výcviku psů, kteří se účastnili bitev. Všichni byli pokousáni a měli několik zlomenin. Dokonce měli vytrhnuté zuby, aby nemohli soupeře odolat! A zpravidla se tento zákrok provádí bez anestézie.

Pes/Zdroj: pandda.me

Psi dostali jména Sweet Pea (z anglického – sladký hrášek) a Dizzy (z anglického – neposeda) a začali se léčit. Jelikož zvířata byla velmi špatně krmena, bylo nutné obnovit metabolismus. Nyní jsou psi již ve víceméně normálním stavu a hledají se jim nové milující rodiny.

Pes/Zdroj: pandda.me

Policie hledá ty lidi, kteří psy přivedli do takového stavu. Psům se s největší pravděpodobností podařilo uniknout z rasů a začali hledat pomoc od normálních lidí.

PSALI JSME: PES SVÝM OCASEM ODVRÁTIL KOTĚ OD JÍDLA: BYL TO VÝBORNÝ PLÁN

ČTĚTE TAKÉ: PES, KTERÉHO LIDÉ ZRADILI, BYL TAK HLADOVÝ, ŽE JEDL KAMENY

Share