Žena nakrmila toulavého psa a nemůže uvěřit svým očím: Zveřejnila video, jak pes pláče štěstím

Žena nakrmila toulavého psa a byla velmi překvapená, když viděla, jak pes reaguje. Hned se rozhodla takový dojemný okamžik natočit a podělit se s ostatními lidmi, protože zvíře plakalo. Roztomilá žena si je jistá: pes plakal ze štěstí.

Pes/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Každý ví, že zvířata umí projevovat skutečné emoce. I když skutečnost, že slzy štěstí mohou kapat z očí venkovního psa, se zdá neuvěřitelná, slečna z čínského města Shanxi takový div viděla.

Během večerní procházky parkem si žena zahledla potulujícího se psa, který vypadal hladově. Dobrá duše se odhodlala chudáčka nasytit jídlem.

Pes/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Poté žena odešla, ale na pejska nemohla zapomenout. Proto se do stejného místa navrátila, do téhož parku. Tehdy Číňanka se odhodlala nového kamaráda natočit. Ukázala znovu lahůdku – salám – a divila se, když viděla, jak pes reaguje: v očích bytosti se začaly objevovat slzy. Autorka videa připouští, že salám byl pro psa jeho první pochoutkou.

Pes/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Poté žena chtěla psa adoptovat, ale pes se bal nastoupit do vozidla. Pravděpodobně kvůli strachu. Následující den se milovnice živých bytostí odhodlala vrátit do parku, ale psa nenašla.

“Několikrát jsem se ho pokusila najít, ale nepovedlo se mi to. Zkusím štěstí opět, navíc chci žádat o pomoc s vyhledáváním,“ uvedla jednou žena.

Pes/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Tento příběh však měl šťastný konec. Zjistilo se, že mazlíček zabloudil do vedlejší prodejny aut, jehož pracovníci se slitovali a pečovali se o psa. Žena ale, která psa natočila a krmila, si byla přesvědčená, že roní slzy povděku.

ČTĚTE TAKÉ: PES LEŽEL VE SPOLEČNÝCH PROSTORÁCH DOMU BEZ NADĚJE NA ŽIVOT: NEČEKAL NIC DOBRÉHO, ALE LIDÉ SE MU ROZHODLI POMOCT

PSALI JSME: „DĚKUJI, VNUČKO“: OSAMĚLÝ DĚDEČEK NECHAL SERVÍRCE DŮM, BYT A AUTO KVŮLI JEJÍ LASKAVOSTI

Share