Žena adoptovala chlapce, kterého si nikdo nechtěl vzít

Nika je nejobyčejnější mladá matka. Zvenku se Nikin život může zdát dokonalý. Má milovaného manžela a dceru. Co ještě potřebuje ke štěstí?

Nika měla vždy další velké přání. Žena opravdu chtěla dát mateřské teplo a lásku dítěti z dětského domova.

Nika a Rustam / Zdroj: laykni.com

Když se Nika rozhodla o tom svému manželovi říci, nečekaně podpořil její rozhodnutí. V důsledku toho se v rodině objevilo druhé dítě – chlapec jménem Rustam.

Rustam a otec / Zdroj: laykni.com

Rustam měl od narození řadu závažných zdravotních problémů, obvykle takové děti nemají šanci na adopci. Kvůli nepravidelnému tvaru obličeje nemohl Rustam ani jíst sám, jedl přes trubici. Dítě nemá jednu nohu a problémy byly i s vývojem řeči.

Rustam / Zdroj: laykni.com

Dnes je Rustam k nepoznání. Díky lásce, trpělivosti a tvrdé práci rodičů se chlapec stal klidným a sebevědomým. Rustamova řeč je nyní srozumitelná nejen jeho matce, ale i ostatním lidem.

Nika a Rustam / Zdroj: laykni.com

Nika svému synovi dokonce založila účet na Instagramu. Mnoho lidí se o Rustamovi dozvědělo a on a jeho matka byli dokonce několikrát pozváni, aby se účastnili televizních pořadů.

Rustam / Zdroj: zerkalo.cc

Chlapec má na rehabilitaci ještě hodně práce, ale ví to hlavní – jeho rodina bude vždy s ním a bude každou chvíli ho podporovat.

Rustam / Zdroj: laykni.com

PSALI JSME: 7LETÝ CHLAPEC SE ROZHODL CESTOVAT 11 000 KM: CHCE TAK ZÍSKAT PENÍZE PRO SVÉHO NEMOCNÉHO BRATRA

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ POŽÁDAL O RUKU SESTRU SVÉ NEVĚSTY. NEVĚSTA SE VŠAK NEURAZILA

Share