Zdrcený Honza Musil truchlí: moderator prozradil, že ztratil milovaného člena rodiny

53letý moderátor Jan Musil jsou spolu se svým partnerem Jakubem jedné z nejznámějších milovníků zvířat v ČR. Nejvíc pár ale má rad pejsky, kterých má až osm, ale ve dnešní době se v jeho rodině stala tragédie.

Jan Musil se svým partnerem Jakubem/Zdroj: instagram.com

Na svém Instagramu moderátor prozradil, že do klobáskového nebe odešla jeho oblíbená fenka Troubička, které bylo jenom 9 let. Na svém profilu sdílel smutnou sérii snímků, které dojaly všechny fanoušky.

“Včerejší den byl nakonec úplně jiný, než jsme si přáli. Ten, kdo má nebo měl pejska pochopí. Včera jsme museli uspat naši milovanou Troubičku,” napsal na Instagramu moderátor.

Jan na takové neočekávané smutné okamžiky by měl být připravený, protože francouzští mastiffové žijí od 5 do 8 let. Moderátor uvedl, že by jeho Troubička oslavila v červnu své 10. narozeniny, ale bohužel, to se nestane.

Musil se považuje za jednoho z největších milovníků zvířat v ČR kvůli tomu, že má doma velké množství mazlíčků. Před rokem řekl, že má 8 psů, 3 kočky, 4 chameleony, 2 potkany a velké množství ryb.

Jan Musil/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: MODERÁTOR LIBOR BOUČEK ZVEŘEJNIL NA INSTAGRAMU DOJEMNÝ VZKAZ SVÉ TĚHOTNÉ MANŽELCE : CO DOJALO FANOUŠKY

PŘIPOMINAME: JAN ROSÁK PŮSOBÍ MODERÁTOREM 50 LET: NEDÁVNO UKÁZAL, JAK VYPADÁ JEHO MANŽELKA

Share