Žena si myslela, že ji její manžel přestal milovat: Ale ukázalo se, že pravda byla smutnější

Pokud se váš partner začne chovat odtažitě, neznamená to, že láska skončila. Příčiny mohou být různé. Uvědomila si to také obyvatelka Velké Británie.

Michelle Makadandangová z britského města Grace se v roce 1998 provdala za svou středoškolskou lásku Davida. Později se pár stal rodiči 16letého Samuela a 11leté Maddison.

Pár žil šťastně 18 let, dokud si žena v roce 2016 začala všímat dramatické změny ve vztahu s manželem, píše agentura Metro.

Rodina/ Zdroj: medialeaks.ru

Manželka se obávala, že ji její manžel přestal milovat, ale pravda byla horší. Bylo by lepší, kdyby ji opustil, než dostal strašnou diagnózu.

Podle Michelle se David začal chovat jinak. Michelle začala myslet na nejhorší. Žena si byla jistá, že ji její manžel přestal milovat. Jakmile se žena zeptala na to muže, dostala záruky, že je vše v pohodě.

Odpověď ženu trochu uklidnila, ale neuspokojila, a proto pro ně uspořádala návštěvy psychologa. „Zdálo se, že ho to jen obtěžovalo a znepokojovalo,“ řekla Michelle.

Rodina/ Zdroj: medialeaks.ru

Mezitím se vztah páru zhoršil. V říjnu 2016 ale konečně na svou otázku zjistila odpověď, když jí zavolali z policejní stanice.

Policisté ji informovali, že našli Davida v nevyváženém stavu. Poté šla Michelle se svým manželem k lékaři, kde mu ve věku 46 let byla diagnostikována demence. Byl to důvod jeho neobvyklého chování.

Žena se snažila situaci zvládnout. Ale postupem času její manžel téměř přestal mluvit se svou rodinou, ​​což bylo pro všechny členy rodiny těžké.

Rodina/ Zdroj: medialeaks.ru

„Prožila jsem ztrátu. Ztratila jsem přítele, s nímž mohla mluvit o všem a rozhodovat se o výchově dětí,“ přiznává žena.

Michelle se nyní o Davida aktivně stará a spolupracuje s charitativní organizací, která pomáhá lidem s demencí.

PSALI JSME: SPOKOJENÉ MANŽELSTVÍ: JAK VYPADÁ RODINA SLAVNÉ HEREČKY VELKOLEPÉHO STOLETÍ

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA SE ZAMILOVALA DO CHLAPCE NA SOCIÁLNÍ SÍTI: KDYŽ ALE HO UVIDĚLA, OKAMŽITĚ ZABLOKOVALA JEHO ÚČET

Share