Zoufalý muž si nemohl najít partnerku pro život a rozhodl se zveřejnit seznamovací inzerát: Vybral si pro to však poněkud divné místo

Osamělý muž chtěl vztah natolik, že zveřejnil on-line inzerát s žádostí o pomoc při hledání životní partnerky. Jenže web si muž vybral špatně. On titul zveřejním inzerát na webu místní správy.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

„Opravdu se chci oženit, ale ani nemám přítelkyni. Doufám, že mi úřad vybere manželku zařídí manželství dle dohody,“ napsal muž.

Žádost muže / Zdroj: medialeaks.ru

Podle informace je na webu speciální rozdíl, kde si každý obyvatel může klást otázky, které ho zajímají, místním úředníkům, například o zlepšení města. To ale mládkovi nezabránilo v tom, aby šanci využil k osobním účelům.

Mladík vytvořil celý profil s popisem všech svých vlastností, aby na sebe upozornil. Jak se ukázalo, 27lety muž je vysoký 174 centimetrů v posledních třech letech pracoval v Šanghaji, a nyní se zabývá uspořádáním budoucího rodinného hnízda, kde plánuje žít s manželkou.

Prstýnky / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Chlap má navíc vlastní úspory o velikosti 250 tisíc jüanů (skoro 850 tisíc korun). Vypadá to, že muž umí šetřit.

Zdá se, že má všechno. Tak proč má na láska smůlu? Mládenec sám to nemůže pochopit, protože chodil na spoustu schůzek naslepo, ale k ničemu to nevedlo.

Těžko uvěřit, ale bez pozornosti správa „žádost“ zoufalého mládence neopustila.

Svatba / Zdroj: medialeaks.ru

„V Číně jsou svatby po dohodě zakázány. Podle platných zákonů si občané sami mohou vybrat, s kým se mají oženit.“ reagovali zástupci úřadu.

Ačkoli plán nespracovál, ten chlap, kromě odpovědi, dostal od představitelů moci také motivační radu: častěji komunikovat s dívkami a statečně usilovat o svůj cíl.

Prstýnky / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: PÁR POZVAL PŘES 300 LIDÍ, ALE NIKDO NEDORAZIL: PROČ SE SVATBA KONALA V PRÁZDNÉ HALE

PŘIPOMÍNÁME: SVATBA PROBÍHALA PODLE PLÁNU, KDYŽ NAJEDNOU PŘIŠEL NEOČEKÁVANÝ HOST

Share