Zdá se, že stavba vily Tomia Okamury se blíží do finále: dům vyšel na zhruba 20 milionů Kč

Předseda hnutí SPD Tomio Okamura už několik let staví dům na Břevnově v Praze. Tento dům vzbudil u mnoha lidí velmi rozporuplné emoce a někteří ho dokonce začali nazývat jako hrad Takešiho. Tato vila mu vyšla asi na 20 milionů Kč. Stavba ještě není dokončená, ale vypadá to, že se vše blíží ke konci. Uvádí to server eXtra.cz.

Podnikatel a lídr politického hnutí SPD Tomio Okamura plánoval začít stavět svůj dům už v roce 2014. Tehdy se mu to však nepodařilo, úředníci městské části mu to nedovolili.

Tomio Okamura / Zdroj: youtube.com

Stavba začala až po čtyřech letech, tedy v roce 2018. Nyní je dům ještě nedokončený, ale vše vypadá tak, že se vše blíží ke konci.

U mnoha lidí a především u jeho sousedů však tento dům vyvolává rozporuplné emoce, vypadá velmi neobvykle. Tato vila určitě vynikne mezi všemi ostatními domy.

Tomio Okamura / Zdroj: youtube.com

Jedna z budoucích sousedek politika řekla, že by v takovém domě žít nechtěla, a přitom si myslí, že by se tam Tomiu Okamurovi líbilo.

Další člověk řekl, že i když to vypadá neobvykle, ale se mu to také líbí. „Ale já to chápu, myslím si, že to je zkrátka jeho styl,“ řekl pro eXtra.cz jeden ze sousedů.

Dům Tomia Okamury / Zdroj: eXtra.cz

Vše vypadá tak, že se možná Tomio Okamura brzy přestěhuje do svého nového sídla. Mnohé také zajímá, jak bude vila vypadat v budoucnu, když tam už bude bydlet šéf SPD.

PSALI JSME: ČESKÝ KEN PAULÁT ZVEŘEJNIL SNÍMKY POKOJE SVÉHO SYNA: ZATÍM SE O MIMINKO STARÁ SÁM

PŘIPOMÍNÁME: DESÍTKY LET VYPADÁ TÉMĚŘ STEJNĚ: JAK SI 62LETÁ HEREČKA ZAHRÁLA DOSPÍVAJÍCÍ DÍVKU V REKLAMĚ NA MCDONALD’S

Share