„Začala se najednou motat, padat, okamžitě skončila v nemocnici“: Vítězslav Jandák prozradil, že jeho manželka se nakazila covidem a jeho následky byly pro ni velmi negativní

Herec a politik Vítězslav Jandák prozradil, že má jednu dobrou zprávu a sice to, že se mu brzy narodí šesté vnouče. Ale nedávno také dostal jednu špatnou zprávu, a to, že jeho choť ohluchla. Píše o tom server Aha!

Jeho manželka Zdena se nakazila koronavirem a následky této nemoci pro ni byly velmi tragické. Ohluchla a také má nyní nemocné srdce. Kvůli tomu má i kardiostimulátor.

Vítězslav Jandák / Zdroj: youtube.com

Herec prozradil, že jeho choť navštívila hyperbarickou komoru už 40krát, se sluchem má však stále vážné problémy.

K této velmi nepříjemné situaci došlo v Chorvatsku, kam spolu jeli na dovolenou. „Začala se najednou motat, padat, okamžitě skončila v nemocnici a bylo po dovolené, po všem,“ řekl Vítězslav Jandák pro Aha!

Vítězslav Jandák s manželkou Zdenou / Zdroj: nasehvezdy.cz

Politik prodělal tuto nemoc také, neměl však téměř žádné negativní následky. Kvůli zdravotním problémům své ženy je určitě smutný.

Má ale také jeden důvod k radosti, a to, že by se mu příští měsíc měla narodit vnučka. Jeho syn Vítězslav Jandák mladší se svou partnerkou už rozhodli, že jejich dcera dostane jméno Laura Patricie. Tato zpráva je pro něj rozhodně příjemná.

Vítězslav Jandák / Zdroj: youtube.com

Co se týče jeho herecké práce, naposledy hrál v roce 2020. Nyní mu nikdo nenabízí žádnou roli a neočekává, že byse tak v dohledné době stalo. Přiznává ale, že pokud dostane nabídku a přečte si dobrý scénář, bude určitě připraven znovu hrát.

PSALI JSME: „PO KAŽDÉ DÁVCE SE CÍTÍM LÉPE“: V INDII DOSTAL MUŽ 12 DÁVEK VAKCÍNY PROTI KORONAVIRU

PŘIPOMÍNÁME: TENTO SVĚT OPUSTILA ZPĚVAČKA ASONANCE HANA HORKÁ: NECHTĚLA SE NECHAT OČKOVAT A ROZHODLA SE ÚMYSLNĚ NAKAZIT KORONAVIREM

Share