Za necelý měsíc se bude konat svatba Bohuše Matuše a Lucinky: Kam se pár vydá na líbánky

Zbývá jen měsíc do svatby Bohuše Matuše a jeho partnerky a maminky jeho dcery Lucie. Datum si vybrali už dávno, bude to oslava narozenin jeho milované. O místě slavnosti se také rozhodovalo dávno.

Bohuš Matuš, Lucie a jejich dcera/Zdroj: instagram,.com

Nyní má dvojice spoustu starostí s organizací oslav. Jedním z nich je výběr oblečení. Jak prozradila Lucie v rozhovoru pro web Super, příští týden půjde na zkoušku několika šatů a je z toho neskutečně nadšená.

Bohuš Matuš s rodinou / Zdroj:

Pokud jde o ženicha, tak velmi doufá, že se dostane do smokingu, který mu dal Janis Sidovský ale zatím všechno vypadá smutně. Jak zpěvák v rozhovoru pro Super řekl, Možná se dokonce začne trénovat, aby na svatbě vypadal dobře.

Bohuš Matuš/Zdroj: instagram.com

Dokror František Janeček bude svědkem na svatbě ze stany Bohuše, a ze stany Lucie to bude Monika Sommerová. A i když v tuto chvíli cesty do zahraničí nejsou příliš bezpečné, novomanželé už vědí, kam na líbánky vyrazit.

Bohuš Matuš / Zdroj: tv.blesk.cz

Jak Lucie řekla v rozhovoru pro web Super, chtějí jet do Ameriky, konkrétně na Floridu, kde žije její teta. Chtějí také vzít s sebou svou dceru Natalii, ale až jí bude 1 rok. Teď je na tak vzdálené cestovaní příliš malá.

Bohuš Matuš a jeho partnerka Lucinka / Zdroj: Instagram

PSALI JSME: „ZOUFALE HLEDALY JINÉHO VYKONSTRUOVANÉHO STRAŠÁKA“: VÁCLAV KLAUS OKOMENTOVAL SITUACI KOLEM VRBĚTIC

PŘIPOMÍNÁME: “SVATBA BYLA POMPÉZNÍ”: MILUŠE BITTNEROVÁ PROZRADILA, JAK VYPADALA JEJÍ VESELKA ZA 3 200 KORUN

Share