„Za břicho se popadám“: Vratislav Mynář promluvil o svém údajném rozvodu

Média ve čtvrtek začala psát o tom, že údajně vedoucí Kanceláře prezidenta Vratislav Mynář plánuje rozvod se svou manželkou Alex. Hradní kancléř ale tyto spekulace vyvrátil. Píše o tom web TN.cz.

Portál eXtra.cz ve čtvrtek informoval, že v rodině Vratislava Mynáře možná začala krize. Jeho manželka Alex v rozhovoru pro zmíněný portál řekla, že poté, co Miloš Zeman přestane vykonávat funkci prezidenta, se její manžel vrátí pracovat na Moravu.

Vratislav Mynář / Zdroj: youtube.com

Alex ale nehodlá Prahu opustit, zejména proto, že v hlavním městě chodí jejich děti do školy a do školky. Dodala, že s manželem budou hledat nějaké východisko.

Redakce TN.cz se rozhodla zeptat kancléře, co si myslí o problémech v jejich manželství. Překvapilo ho, že se ho reportéři ptali na rozvod.

Alex Mynářova / Zdroj: youtube.com

„Za břicho se popadám. V naší rodině se o ničem takovém nemluví, ani se to neplánuje,“ uvedl Vratislav Mynář pro TN.cz.

Podle něj jejich rodina ve středu slavila narozeniny jeho manželky Alex a narozeniny jejich syna Vratislava. Byl to krásný rodinný večer a dal manželce krásný dárek.

Vratislav Mynář / Zdroj: youtube.com

Promluvil také o tom, že jeho žena čas od času říká, že by ještě údajně chtěla holčičku. Dodal, že neví, jestli jeho manželka plánuje dítě s nějakým jiným mužem, ale myslí si, že to plánuje s ním. Ale to jsou jen plány, zatím je hradní kancléř zaneprázdněn.

PSALI JSME: „NEPŘEJU MU TO“: JIŘINA BOHDALOVÁ JE PŘEKVAPENÁ, ŽE JEJÍ PŘÍTEL SKONČIL VE VAZBĚ

PŘIPOMÍNÁME: RICHARD GERE POPRVÉ V ŽIVOTĚ ZAZPÍVAL NA PÓDIU NA PODPORU UKRAJINY

Share