„Nepřeju mu to“: Jiřina Bohdalová je překvapená, že její přítel skončil ve vazbě

Saxofonista Felix Slováček v úterý oslavil 79. narozeniny. Na oslavu dorazila i legendární herečka Jiřina Bohdalová, tentokrát ji ale nedělal doprovod její přítel, podnikatel Ľubomír Focko. Důvodem je, že je nyní ve vazbě. Informuje o tom CNN Prima News.

Jiřina Bohdalová popřála Felixi Slováčkovi, aby „pořád hrál, dokud mu ty prstíky a dech budou sloužit“. Doprovod na oslavu jí dělal její vnuk Marek Ciccotti.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Vnuk obdivuje, že jeho babička zůstává velmi energická. Podle něj vše záměrně dělá tak, aby svou energii neutlumila. Chtěl by být v budoucnu stejně vitální jako ona.

Prozradil také, jak herečka odpočívá, jaké má během dne pauzy. Například si sedne do křesla, asi 10 minut sleduje něco v televizi, pak dalších 10 minut spí, pak se probudí a začne uklízet, vařit jídlo atd. Ale nemá ráda žehlení, i když to dělá.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Na oslavy narozenin Felixe Slováčka nedorazil její přítel milionář Ľubomír Focko, protože je nyní ve vazbě. Důvodem jeho zatčení bylo možné ovlivňování veřejných zakázek.

„Jsem překvapená jako všichni ostatní. A nepřeju mu to, samozřejmě,“ řekla Jiřina Bohdalová. Uvedla, že o této kauze nic neví. Dodala, že nejsou manželé.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Podle Ciccottiho je Ľubomír rodinným kamarádem a řekl také, že je to dobrý člověk.

PSALI JSME: „JSEM HRDÁ BABIČKA“: DAGMAR HAVLOVÁ UKÁZALA, JAK JEJÍ VNUČKA JEZDÍ NA KONI

PŘIPOMÍNÁME: LUCIE ŠAFÁŘOVÁ SE POCHLUBILA NOVOU FOTKOU SE SVOU DCEROU: KAM TENISTKA VZALA MALOU LEONTÝNKU

Share