Vyloupla se z ní kráska: jak vypadá a čím se ve dnešní době zabývá dcera hitmakera Michala Davida

Zpěvák Michal David je v České republice velmi populární a téměř všichni znají jeho slavík hity z 90.let dvacátého století. David i ve dnešní době zůstává jedním z nejpopulárnějších a nejbohatších zpěváků v ČR.

Kromě showbyznysu se zpěvák proslavil tím, že s takovou náročnou práci má čas i na svou rodinu. Před lety se oženil na tenistce Marcele Skuherské, která mu porodila dceru Kláru.

Michal David se svou dcerou Klárou/Zdroj: blesk.cz

Podle portálu Onlyu, David také má nemanželského syna Petra, kterého mu porodila jedna z jeho fanynek. Jedno dítě zpěvák v roce 2000 ztratil, protože jeho 10letá dcerka Michaela podlehla zákeřně leukémii.

Po této tragédie se Michal rozhodl udělat pro svou rodinu maximum. Dcera Klára před lety porodila syna Sebastiana, a celých dva roky trávila svůj veškerý čas jenom s nim. Potom ale svému tatínkovi řekla, že by moc chtěla studovat v zahraničí.

Klára Davidová/Zdroj: onlyu.cz

Michal své dcerce zaplatil studium na univerzitách v USA a Londýně, kde vystudovala umění. Zpěvák se svou manželkou si užívali role dědečka a babičky několik let.

Klara i ve dnešní době dokončuje svůj studium v zahraničí, ale se svým synem se snaží pravidelně vídat. Dokonce se Sebastianem komunikuje přes sociální sítě každý den.

Michal David se svým vnukem Sebastianem/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “DNES MI DALA RUMINKA ZABRAT”: ZPĚVAČKA MONIKA BAGÁROVÁ PROZRADILA, JAKÝ PROBLÉM MÁ SE SVOU MALOU DCERKOU

PŘIPOMINAME: “VŠEM MAMINKÁM TO VŘELE DOPORUČUJI”: ZPĚVAČKA MICHAELA GEMROTOVÁ PROMLUVILA, JAK PROBÍHÁ JEJÍ TĚHOTENSTVÍ

Share