Pavol Habera se k tomu rozhodl poprvé v životě: fanynky byly nadšené a na sociálních sítích mu psaly spoustu hezkých komentářů

Na lidi z kreativních profesí mělo omezení kvůli koronaviru určitě nějaký vliv, protože většina z nich dlouhodobě nemá práci. Někteří z nich proto vymýšleli různé způsoby, čím by se mohli během svého dlouhého pobytu doma zabývat. Zpěvák, hudebník a moderátor Pavol Habera dokonce začal péct buchty.

Většinu práce doma dělá jeho partnerka Daniela Peštová. Zpěvák je jí za to rozhodně vděčný a veřejně ji za to chválil. V jednom ze svých příspěvků dokonce řekl, že má multiženu.

Pavol Habera se jí rozhodl pomoci a sám se pustil do pečení. Přiznal ale, že za svůj život téměř nic nevařil a dokonce se snažil tomuto druhu činnosti vyhýbat.

Zároveň ale dodal, že stále čas od času pomáhá v kuchyni, například může umýt nádobí. Tentokrát se rozhodl ještě věnovat svůj čas přípravě jídla, a to se rozhodl péct.

Vybral si pokrm a upekl jablečný koláč. Zpěvák je spokojený s výsledkem, který uviděl a který ochutnal. V minulosti si totiž vůbec nedokázal představit, že by zveřejnil fotku s jídlem.

Pavol Habera zveřejnil dvě fotografie a řekl, že první fotka je jeho rockerská a druhá je romantická, kterou udělala jeho partnerka.

Pavol Habera / Zdroj: youtube.com

V komentářích zpěváka okamžitě začali chválit jeho fanoušci a fanynky. Odpověděl, že to zkusil, vyšlo mu to a skoro všechno už snědli.

„Prosím vás, nepište mi sem, jaký jsem chytrý a že je to sexy, když chlap vaří a podobné kydy,“ řekl Pavol Habera.

PSALI JSME: VYLOUPLA SE Z NÍ KRÁSKA: JAK VYPADÁ A ČÍM SE VE DNEŠNÍ DOBĚ ZABÝVÁ DCERA HITMAKERA MICHALA DAVIDA

PŘIPOMÍNÁME: KATEŘINA BROŽOVÁ ODHALILA NĚJAKÉ DETAILY O SVÉ OSOBNOSTI A PŘEKVAPILA SVÉ FANOUŠKY: „JSEM TAKOVÁ VESNICKÁ ŽENA“

Share