“Dnes mi dala Ruminka zabrat”: Zpěvačka Monika Bagárová prozradila, jaký problém má se svou malou dcerkou

26letá česká známá zpěvačka Monika Bagárová je ve dnešní době velmi šťastná. Se svým partnerem Makhmudem Muradovem jsou velmi šťastní, protože mají ve svém životě malou dcerku Ruminku, která v nejbližší době oslaví 9 měsíců.

Monika ale prozradila, že její mateřství není jednoduché, protože je její dcera noční sova, která nedává spát své oblíbené mamince. Bagárová moc často sděluje na svém Instagramu fotografii dcerky, díky kterým můžeme vidět, že Monika si roli maminky užívá a je šťastná.

Monika Bagárová se svou dcerkou/Zdroj: instagram.com

Denně Ruminka do rodiny Bagárové přináší jenom štěstí, ale existují dny, kdy dává své mamince zabrat. Nejtěžšími jsou dny, kdy se Ruminka rozhodne být noční sovou a nedává spát nikomu.

“Dnes mi dala Ruminka zabrat. Nejraději by byla pořad u mě na rukách. Jsem k.o.,” prozradila zpěvačka portálu Extra. Po těchto těžkých dnech Monika vypadá moc unaveně.

Monika Bagárová s manželem a svou dcerkou/Zdroj: instagram.com

Bagárová také dodala, že ji moc chybí normální život s koncerty a tvorbou hudby, ale kvůli koronavirové epidemii nic se nedá dělat. Podle jejich slov, kvůli pandemii mají velké množství dnů, kdy Monika se svým partnerem jsou bez nálady.

“Musíme vydržet a těšit se na ŽIVOT,” řekla Bagárová. Zpěvačka také řekla o tom, kdy nakonec začne zpívat a na co se mohou těšit její příznivci. Monika uvedla, že už začala pracovat na nové písni, ale si mysli, že většinu z nich ukáže fanouškům jenom na jaře. Kvůli malé Rumince nemá na napsání písniček čas, protože celou dobu chci být se svou dcerkou.

Monika Bagárová se svou dcerkou/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “DOUFÁM, ŽE SE HO PODAŘÍ NAJÍT”: PROČ MONIKA BAGÁROVÁ PÁTRÁ PO LAMBORGHINI ZA 6 MILIONŮ KORUN

PŘIPOMINAME: „POPRVÉ SPOLU“: MONIKA BAGÁROVÁ A MARKÉTA KONVIČKOVÁ SE TOHO DOČKALY A POCHLUBILY SE NA SVÉM INSTAGRAMOVÉM PROFILU SNÍMKEM S DCERAMI

Share