Vychrtlý pejsek, kterého majitel vyhodil na ulici, zaplakal dobrovolníkovi v náruči: Muž zveřejnil dojemné fotky na internetu

Pes jménem Manuka vypadá jako drobek, ale ve skutečnosti je už dospělý. Je mu asi 20 let, a podle toho, co říkají veterináři, je mu asi 140 let lidského života.

Pejsek/ Zdroj: YouTube

Když Manuka začal špatně vidět a slyšet, majitel zvíře jednoduše vyhodil na ulici. Pejsek se dlouho toulal po městě a hledal svého majitele.

Pejsek/ Zdroj: YouTube

Nešťastný pes byl nakonec převezený na veterinární kliniku. Tam mu poskytli první pomoc. Aby rozveselil zvíře, jeden z dobrovolníků ho vzal do náruče a začal hladit. Pes ale tiše začal plakat.

Pejsek/ Zdroj: wday.ru

Kdo ví, co se odehrávalo v tu chvíli v Manukově hlavě?

Pejsek/ Zdroj: wday.ru

Není známo, jak by tento příběh skončil, kdyby Jong Hwan nevyfotografoval plačícího psa a poté nezveřejnil fotky na své facebookové stránce. Mladý muž chtěl, aby lidé pejskovi pomohli najít nový domov.

Pejsek/ Zdroj: YouTube

Během několika hodin si snímky prohlédlo několik tisíc lidí. Mezitím specialisté z charitativní nadace Frosted Faces poslali psa na kliniku v San Diegu, kde si užil teplou bublinkovou koupel.

Pejsek/ Zdroj: wday.ru

Od té doby začal Manuka vypadat jinak. Nakonec přestal být smutný. A po nějaké době našel novou rodinu.

Pejsek/ Zdroj: wday.ru

Nyní se Manukovi daří. S radostí prožívá své dny v teple a pohodlí. A přesto, že má pes problémy se sluchem a zrakem, vypadá velmi šťastně! A hlavně už nebrečí!

PSALI JSME: JENNIFER ANISTON SI PŘED ROKEM VZALA PEJSKA Z ÚTULKU: JAK NYNÍ ZVÍŘE VYPADÁ

PŘIPOMÍNÁME: PEJSEK HLÍDÁ SPÁNEK SVÉ RODINY, ZATÍMCO ONI SPÍ: VIDEO DOJALO SPOUSTU LIDI NA INTERNETU

Share