Vévodkyně Kate se po boku svého manžela objevila na veřejnosti: Ve starém kabátě vypadala nádherně

Vévoda a vévodkyně z Cambridge dnes navštívili botanickou zahradu Kew Gardens v Londýně. Proběhla událost související s novou vzdělávací iniciativou Generation Earthshot.

Kate Middleton/ Zdroj: tsn.ua

Generation Earthshot povzbuzuje studenty a jejich učitele po celém světě, aby vytvářeli nápady pro řešení nejnaléhavějších problémů životního prostředí.

Kate Middleton a princ William/ Zdroj: tsn.ua

Сílem tohoto projektu je uvolnit potenciál příští generace vynálezců, inovátorů a lídrů, kteří inspirují k vývoji nových řešení a ochraně naší planety.

Kate Middleton/ Zdroj: tsn.ua

Princ William a Kate se také setkali s londýnským starostou Sadiqem Khanem, přírodovědcem a moderátorem Stevem Buckshallem a olympioničkou Helen Glover, aby se zúčastnili série akcí se studenty v rámci iniciativy Generation Earthshot, píše Hello!.

Kate Middleton/ Zdroj: YouTube

Vévodkyně z Cambridge si na tento výlet vybrala smaragdový kabát od Erdema, který si naposledy oblékala v roce 2016, a zkombinovala jej se svetrem stejné barvy a kalhotami.

Kate Middleton/ Zdroj: YouTube

Outfit Kate doplňovaly lakonické náušnice značky Patrick Mavros a snubní prsten se safírem.

Kate Middleton/ Zdroj: YouTube

Princ William měl na sobě modré sako se světlou košilí a modré kalhoty.

Kate Middleton/ Zdroj: YouTube


„Vzdělávání je tak důležitou součástí ochrany naší planety. Musíme příští generaci vštípit optimismus, důvěru a nadšení, abychom tato řešení hledali a nadále budovali udržitelnější budoucnost.

Víme, že malé děti již považují klima za jedno ze svých největších obav a Generation Earthshot se je snaží naučit a povzbudit je, abychom společně našli odpovědi. Děti mohou být jedinečně kreativní a já se nemohu dočkat, až uvidím některé nápady, které s námi sdílejí,“ řekl vévoda z Cambridge.

Princ William/ Zdroj: YouTube

PSALI JSME: VÉVODKYNĚ KATE SE OBJEVILA NA SPOLEČENSKÉ UDÁLOSTI VE STARÝCH ŠATECH: NESKUTEČNĚ JÍ TO SLUŠELO

PŘIPOMÍNÁME: VIZÁŽISTKA ODHALILA TAJNÝ VÝZNAM MAKE-UPU KATE MIDDLETON

Share