“Všechno bylo špatně, teda hlavně v moji hlavě“: Jana Bernášková se odvážila zveřejnit krásné fotky z dovolené s rodinou

Česká divadelní, televizní a filmová herečka, která miluje humor, nevázanost a radost ze života Jana Bernášková si užívá dovolenou u pobřeží Itálii.

Čtyřicetiletá herečka je maminkou dvou děti, a spolu s manželem si rodina na letní dovolenou vyrazila do slunečné Itálii. Fotkami z rodinné dovolené se kráska chlubí na své instagramové stránce. Nicméně nepublikuje vyzývavé snímky, ale naopak svou postavu moc neukazuje.

“Nemám tak krásnou postavu, hodně maskuju, hodně,“ uvedla s úsměvem dvojnásobná maminka. O tom informuje na svých webových stránkách portál super.cz.

Však nedávno Jana Bernášková se rozhodla uveřejnit fotky z pláže. “Moje snad první fotka v plavkách na sítích. Všechno bylo špatně! Teda hlavně v moji hlavě,“ podepsala příspěvek a dodala, že dříve se za svou postavu styděla.

“Strašně mě vyčerpával ten tlak a představy druhých, jak mám vypadat.. Je to v hlavě a v přijetí sebe sama, mít se opravdu rád,“ dodala žena a přiznala se, že poté, co přestala držet nějaké diety, kila šly dolů.

ČTĚTE TAKÉ: SESTRA SIMONY KRAINOVÉ PÓZUJE V PLAVKÁCH: MÁ IDEÁLNÍ POSTAVU I V 53 LETECH

PSALI JSME: “NEDĚLÁM NIC SPECIÁLNÍHO”: JANA SYNKOVÁ PROZRADILA, CO JÍ POMÁHÁ UDRŽOVAT ÚŽASNOU POSTAVU V 77 LETECH

Share