“Nedělám nic speciálního”: Jana Synková prozradila, co jí pomáhá udržovat úžasnou postavu v 77 letech

77letá herečka Jana Synková se proslavila díky komedii Byl jednou jeden polda, která i dodnes patří mezi klasiku kimatografie České republiky. V tomto filmu si zahrála před 26 lety, ale i dnes zůstává úžasnou herečkou, která má nádhernou postavu i ve svém věku.

Jana Synková/Zdroj: zivotvcesku.cz

Portálu ŽivotvČesku prozradila detaily z natáčení legendární komedie a také řekla, co jí pomáhá udržovat úžasnou postavu v 77 letech. Podle jejich slov, nejvíc má ráda divadlo, které jí i dává spoustu energii.

“Nedělám nic speciálního. Ale v divadle mám hodně pohybu nejen fyzického ale i duševního,” prozradila herečka. Podle jejich slov, nejí moc zdravé jídlo, ale denně se snaží. Během pandemii neměla možnost hrát ve velkém množství her, kvůli čemuž doma četla knihy.

Jana Synková/Zdroj: youtube.com

V legendárním filmu Byl jednou jeden polda ztvárnila rolu psycholožky Jiřiny Kudlakové, která se divákům hrozně líbí i ve dnešní době. Zmíněnému portálu Jana promluvila o natáčení a také o tom, jaký vztah měla se svými kolegy.

Podle jejich slov, během natáčení nebyl žádný konflikt a všechno bylo úžasné. Dokonce herečka řekla, že někdy natáčení bylo i zábavné, a celého natáčení si Synková hodně užila.

Jana Synková/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: “PŘIJELA JSEM DOMU A VYČERPANĚ PADLA“: HEREČKA EVA HOLUBOVÁ PROMLUVILA O AKCI LÍBÁNKY NA JADRANU

PŘIPOMINAME: „MŮJ OBLIČEJ UŽ NENÍ KE KOUKÁNÍ“: HEREČKA JANA PREISSOVÁ OTEVŘENĚ PROMLUVILA O MÍSTĚ, KDE ZAPOMÍNÁ NA ŽIVOTNÍ PROBLÉMY

Share