Žena ukázala, jaký dárek dostala milenky svého manžela: lidé se styděli, ale ne za milenku, ale za hlavu rodiny

Rozvedená žena svým sledujícím ukázala, jaký dárek dostala od bývalé milenky jejího manžela, a lidé se styděli, ale ne za milenku, ale za hlavu rodiny. Lidé nerozumí tomu, jak by člověk mohl podvést dvě tak krásné dívky, ale už našli ten nejlepší způsob, jak se mu pomstít.

Dárek/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Žena jménem Elizabeth Lindsay, prozradila sledujícím, jak její vztah s manželem skončil rozvodem, ale podvedená žena na to stále nemůže zapomenout. V jednom z videí žena řekla, že k výročí rozchodu s manželem dostala dárek, ale ne od svého exmanžela, ale od ženy, která se stala důvodem rozchodu.

Elizabeth Lindsay/Zdroj: medialeaks.ru

Podle Elizabeth, ona náhodně zjistila, že její manžel chodí s jinou ženou. Jak vysvětlila Lindsay, jakmile zjistila zradu, rozhodla se kontaktovat milenku svého manžela ale právě v tento okamžik se muž vrátil domů.

Elizabeth Lindsay/Zdroj: medialeaks.ru

“Byl velmi vyděšený a naštvaný, začal mi trhat telefon, tlačil mě ven z pokoje a křičel: „Jsi tak moc podezřelá!“ řekla Lindsay.
Poté Lindsay opustila svého manžela. Vztah s milenkou se brzy skončil, ale obě ženy byly očividně ohromeny. Později se Elizabeth podařilo zjistit, že milenka neznala ani skutečné jméno muže – pouze jeho přezdívku na sociální síti.

Elizabeth Lindsay/Zdroj: medialeaks.ru

Ženu proto nepřekvapilo, když v den výročí rozvodu získala od exmilenky manžela dárek ve formě sušenky s ironickým nápisem „Jsi tak podezřelá.“
Další dárek měl uživatelské jméno exmanžela SlyBry a třetí měl nápis uvádějící, že jsou nyní sestrami.
“A zkuste mě přesvědčit, že to není skvělé,“ podepsala video žena.

Jak Elizabeth upřesnila, předtím se na dívku nehněvala, ale po daru se její srdce konečně roztavilo. Za dva dny videlo Lindsay video téměř 150 tisíc zhlédnutí a dívky v komentářích nedokázaly zadržet své emoce. Komentátoři byli dojati tím, jak hodní soupeři vyšli z obtížné situace.

ČTĚTE TAKÉ: PES Z ÚTULKU DOSTAL OD NOVÉHO MAJITELE NEČEKANÝ DÁREK: DOJEMNÝ OKAMŽIK SE PODAŘILO ZACHYTIT NA VIDEO

PSALI JSME: OTČÍM S LÁSKOU A PÉČÍ TUTO HOLČIČKU VYCHOVAL: PO ŠESTNÁCTI LETECH OD NÍ DOSTANE DÁREK, DÍKY NĚMUŽ SE ROZBREČEL

Share